Hasiči našli malého psa uprostřed odlehlého místa: Proč tam pes dostal

Pravděpodobně žebra psa byla zlomena od kopů. Byla záměrně přivedena na toto odlehlé místo a nechána zemřít sama…

Zdroj: youtube.com

Nedávno jel hasičský sbor v Coloradu po horské silnici, která je daleko od města. A najednou hasiči zpozorovali malou postavičku. Seděla stále na silnici a vůbec se nehýbala…
Zpočátku si muži mysleli: je tu skunk nebo třeba mýval. Ale když se přiblížili ke zvířeti, uviděli, že je to pes a dokonce není známo, jak sem dostal.

Zdroj: storyfox.ru

Mladý hasič Eddie Tobin se přiblížil k štěňatku. Ale malý pes byl tak vyděšený, že se chlap neodvážil ani dotknout. Eddie musel sedět vedle psa kolem dvaceti minut a krmit ho zbytkem čokolády.

Tobin nepochyboval o tom, že pes byl úmyslně přiveden na toto odlehlé místo aby se sám zemřel… Je dobré, že lidé narazili na toho nešťastného psa nepříliš pozdě.
Tobin vzal psa do náručí a společně jej hasiči odnesli na veterinu. Na cestě si muži pejska pojmenovali – Smokey.

Zdroj: storyfox.ru

Lékař po vyšetření čtyřnohého pacienta oznámil, že psovi byla zlomena žebra. Pravděpodobně kvůli kopů…
Tady končí smutné stránky Smokeyho života. Je v bezpečí a rychle se zotavuje. Ale nejdůležitější ze všeho je něco jiného. Od této chvíle nebude pes nikdy osamělý. Eddie a jeho snoubenka se rozhodli dát pejskovi domov.

Zdroj: storyfox.ru

Navíc již mají několik psů, kterých zachránili. A bylo by v tomto případě nové miminko nadbytečné?

Zdroj: storyfox.ru

A muž, který tak nemilosrdně podstoupil k Smokeymu, doufal, že pes nepřežije. Takže je skvělé, že právě tímto místem ležela cesta hasičů toho dne.

Share