Heidi Klum odhalila fotografii své novorozené dcery: „Nepředstavitelně ji miluji“

Sedmačtyřicetiletá Heidi Klum ukázala, jak vypadala v zajímavé pozici. Německá supermodelka emotivně poblahopřála své nejmladší dceři k narozeninám.

 

Zdroj: youtube.com

 

Hvězda na molu vychovává čtyři děti z různých manželství. Nejstarší dcera, 15letá Leni, kterou má s italským podnikatelem Flaviem Briatoreho. Po devět let manželského života s britským zpěvákem měla modelka další tři děti: 14letého Henryho, 13letého Johana a nejmladší dceru Lou, které je dnes 11 let.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Klum zveřejnil dojemné záběry z rodinného archivu. Nahá modelka se zaobleným břichem, zabaleným v černé štóle. Heidi spustila vlasy a rukou jemně pohladila nenarozené dítě. Snímek byl pořízen během čtvrtého těhotenství Heidi.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Hvězda televizního pořadu také odhalila dojemný snímek z porodního sálu. V pyžamu na posteli ležela modelka bez stylingu a líčení. Vedle ní byla malá Lou v legrační čepici. „Všechno nejlepší k narozeninám, drahá Lou!“ Šťastných 11 let! Miluji tě nepředstavitelně! “- napsala Heidi.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Lou vyrůstá jako veselé a šťastné dítě. Dívka zdědila postavu slavné matky, ale zatím se nebude vydávat v jejích stopách.

 

Share