„Hluboce se omlouvám svojí mamince, protože měla pravdu“: Veronika Arichtevá si uvědomila chyby, které udělala po narození syna

Veronika Arichtevá se stala podruhé maminkou. Manžele a jejich rodiny velmi se těšili na mladšího syna. A krátce před porodem jí maminka několik velmi důležitých věci poradila.

Zdroj: instagram.com

Ve svém prvním těhotenství budoucí maminky naslouchají radám svých rodících přítelkyň a samozřejmě svým maminkám. Maminka herečky jí dala velmi cenné rady. Ale zda si ty rady poslechla?

Na své sociální síti Instagram se Veronika omluvila matce, že neposlouchala její rady. Dívka napsala, že mají tři věci, které stihli obléknout jen jednou, a pak z nich vyrostly. Hlavně tepláčky byly úplně zbytečné.

Zdroj: instagram.com

A jaké vlastně rady dala maminka Veroniky? Jak později řekla Arichtevá, maminka ji varovala, aby si nekupovala mnoho věcí stejné velikosti. Koneckonců, děti v tomto věku velmi rychle rostou. Zkušená maminka doporučila ke koupi dlouhé pyžama. Ale sportovní kalhoty, jsou úplně k ničemu, jak říkala maminka herečky, a měla naprostou pravdu.

To se potvrdilo do puntíku. „Ty dlouhý pyžama přes haksničky, který považuju za nejlepší miminovskej outfit na šestinedělí, jsem samozřejmě dokupovala,“ dodala Arichteva.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „MÁM POCIT, JAKO BYCH ZE SEBE SUNDALA TĚŽKÝ BATOH“: PAVLÍNA POŘÍZKOVÁ SE TROCHU DALA DO HROMADY A ZVEŘEJNILA FOTO SVÉ PO DLOUHÉ DOBĚ NALÍČENÉ TVÁŘE

PŘIPOMÍNÁME: „TO ALE NEJDE MÍT MILION DĚTÍ“: MLADŠÍ KOKTA BYL PŘEKVAPENÝ TŘETÍM TĚHOTENSTVÍM SVÉ MATKY ORNELLY KOKTOVÉ

Share