“Hodně lidi ví, že nejsi andílek”: Příčiny rozchodu Lely s Terminátorem

35letý zápasník MMA Karlos Vémola se rozvádí s silikonovou kráskou Lelou Ceterovou. Oba oznámili o rozchodu na Instagramu. Jaké jsou příčiny rozchodu známého páru?

Zdroj: tn.nova.cz

Už dlouhodobě partneři mají těžký vztah. Pro Lelu rodina je nejdůležitější, ale pro Karlose nejdůležitější je práce a také zápasník má velký problém s mladými sexbombami.

Před rokem Lelový pohár trpělivosti přetekl. Napsala svým fanouškům na Instagramu, že porodí holku, a potom takové věty: “Rodina je jen jedna. A ti ti ku*va nedá.”

Zdroj: ahaonline.cz

V té době Karlos moc často komunikoval se sexbombou Kristhin Gomez, které často sdělovala fotografii s narážkami na známého zápasníka. Například, nosila trička s Terminátorem, také měla kryt na mobil.

Po narození dcerky Lili, vztah s Karlos se stal lepším. Zápasník častěji byl doma s rodinou, ale v červenci odjet s kamarády na dovolenou, fotku ze které sdílel na Instagramu.

Zdroj: denik.cz

Přesně tehdy Lela nevydržela a zkritizovala Karlose. “A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč s nimi to foto nedáš? Nehraj to na Instagramu rodinku. Hodně lidi ví, že zrovna jsi andílek nejsi, a mně už došla trpělivost,” napsala Lela pod fotkou, ale za několik dnů to smazala.

Po návratu Karlose oba začali sdílet fotografii své šťastně rodiny. Ale moc dlouho to netrvalo, silikonová kráska odjela do Bratislavy, a na Instagramu napsala, že něco nového začíná.

Zdroj: iprima.cz

Ale potom celá rodina se nakazila koronavirem, na začátku Karlos, potom jeho manželka a dcerka Lili. Pár oznámil rozchod ještě před tím, jak se všichni uzdravili.

Lela na svém Instagramu v sobotu sdílela sérii snímků, jak žila před Karlosem. Byla v úplném luxusu. Sdílela fotografii z luxusních dovolených, fotky z drahým oblečením a také oslavu bohatých Vánoc.

Zdroj: ahaonline.cz

“Tohle je ochutnávka mých fotek, jak jsem si žila před tím, než jsem poznala Karlose. Velmi se bavím nad komentářů děvčat, že jsem ke Karlosovi přišla s holým zadkem,” napsala Lela. Všichni její fanoušci ji začali podporovat a říkat, že se k takovému životu kráska musí vrátit.

Share