Horoskop na 19. listopadu pro všechny znamení zvěrokruhu: den, kdy se musíte připravit na změnu

Den je příznivý pro ty, kteří mají cíl, touhu jednat a důvěru ve své schopnosti.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Beran (21.03-20.04)

Je čas si vzpomenout na přátele a věnovat jim maximální pozornost: můžete -a dokonce i potřebujete! – komunikovat s těmi, které jste dlouho neviděli, je lepší se sejít naživo, ale virtuální setkání se také hodí.

Býk (21.04-21.05)

Není nutné plánovat mnoho pro tento den – navzdory touze pracovat, kvůli nepředvídaným okolnostem, aby bylo možné udělat velmi málo, takže je třeba počítat s takovým výsledkem zpočátku.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Bliženci (22.05-21.06)

Falešná skromnost může negativně ovlivnit výsledky práce a sebevědomější kolegové vás snadno obejdou v zatáčce, takže stojí za to zapracovat na vašem sebevědomí.

Rak (22.06-22.07)

Je čas zapomenou na nějaké křivdy ze strany blízkého člověka, který visí kámenem na vaší duši po dlouhou dobu: jste překvapeni, zjistíte, jak snadno budete dýchat.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Lev (23.07-21.08)

Nejhorším způsob, jak si zlepšit své vlastní záležitosti, je hledat ty, kteří mohou za vaše neúspěchy, mezi příbuznými, přáteli nebo kolegy: situaci bude možné napravit pouze převzetím odpovědnosti za sebe.

Panna (22.08-23.09)

Dnes byste neměli riskovat, i když vás někdo z blízkých přesvědčí, že je to ušlechtilá věc: místo očekávaného zisku můžete ztratit ne-li všechno, pak hodně.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Váhy (24.09-23.10)

Nemůžete udělat důležité rozhodnutí: s největší pravděpodobností nebudete mít čas objektivně posoudit všechna příslušná pro a proti, takže krok, který uděláte, se ukáže jako chybný.

Štír (24.10. – 22.11.)

Je důležité, abyste se drželi kurzu, který jste si pro sebe načrtli před časem, aniž byste od něj ustoupili o krok, jinak ztratíte všechny dosavadní úspěchy.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Střelec (23.11. – 21.12.)

Navzdory touze obrátit se na někoho pro radu, odmítněte to – možná doporučení, která uslyšíte, budou diktována dobrými úmysly, ale rozhodně se vám nehodí.

Kozoroh (22.12. – 20.01.)

Než začnete realizovat předem připravený plán, znovu vše pořádně proanalyzujte – to vám pomůže oddělit hlavní úkoly od vedlejších, které je třeba odložit na později.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

Vodnář (21.01-18.02)

Každodenní problémy, s nimiž se dnes setkáte, se vám mohou zdát vážné, ale zítra o nich pravděpodobně ani nevzpomenete, takže se nemusíte obávat takových malých věci.

Ryby (19.02-20.03)

Den je příznivý pro schůzky, vysvětlení lásky, návrhy rukou a srdce a dokonce i svatby – manželství uzavřené v tento den slibuje, že bude nejen trvalé, ale i šťastné.

Ilustrační foto
Zdroj: pinterest.com

PSALI JSME: PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ ČEKÁ 3 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU V LISTOPADU 2020

PŘIPOMÍNÁME: ČTYŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTEŘÍ SE V LISTOPADU 2020 SETKAJÍ S LÁSKOU

Share