Horoskop na 24. října pro všechny znamení zvěrokruhu

Obavy a úzkosti, které vás v tento den přemohou, je třeba je rozptýlit všemi možnými způsoby.

Faktem je, že-ne více než vliv Měsíce, takže rychle-po několika dnech-zmizí. Zlepšit náladu bude možné se zaměřením na příjemné životní okamžiky, kterých v této době naštěstí bude dostatek.

Zdroj: pinterest.com

Beran (21.03-20.04)

Je třeba věnovat pozornost stavu těla – s největší pravděpodobností již dlouho potřebuje očistit si ho, a to jak fyzické, tak morální, takže má smysl přijmout nezbytná opatření.

Býk (21.04-21.05)

Když se snažíte vyřídit si vztahy s blízkými lidmi, je vhodné použít výhradně slovní metody – rozbité nádobí a zničený nábytek, nestojí za to.

Blíženci (22.05-21.06)

S podrážděností, kterou můžete cítit v tento den, je třeba bojovat všemi možnými metodami – nejlepší je zaměřit se na pozitivní životní okamžiky.

Zdroj: pinterest.com

Rak (22.06-22.07)

Den je lepší strávit velmi ale velmi klidně: čím méně budete věnovat pozornost vesmíru, tím lépe pro vás – pak tento den projde klidně a bez konfliktů.

Lev (23.07-21.08)

Nestojí za to, abyste kromě své práce si brali ještě práci za někoho jiného: namísto vděčnosti, kterou očekáváte, budete s velkou pravděpodobností vyčítani, zvláště pokud se něco pokazí.

Panna (22.08-23.09)

Neměli by jste se zlobit na lide, kteří jsou blízko: oni vás milují, proto jsou bezbranní, a proto je činí vinnými ve všech svých problémech, a to jako minusům je nespravedlivé, a jako maximum – hříšné.

Zdroj: pinterest.com

Váhy (24.09-23.10)

Nedoporučuje se zasahovat do konfliktu někoho jiného, zejména se zastávat za jednu z jeho stran: velké riziko, že se stane vinným pro všechny – takže můžete zůstat bez přátel.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nejlepší způsob, jak se vypořádat se špatnou náladou a agresi, která může být jeho důsledkem – práce: čím větší, tím menší je šance, dívat se po stranách a podrážděná při jakékoliv příležitosti.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Uspět v profesionální a domácí záležitostí pouze ti, kteří, navzdory na den volna, budou jednat, a ne snít o tom, že všechny se vyřeší samo sebou – jako mávnutím kouzelného proutku.

Zdroj: pinterest.com

Kozoroh (12.22 – 01.20)

Špatné myšlenky lze eliminovat domácími pracemi kolem domu: když se na svět díváte přes čistě umyté okenní tabule, vypadá to mnohem příjemněji a atraktivněji.

Vodnář (21.01 – 18.02)

I na ty nejneočekávanější události, které v tento den pravděpodobně nastanou, se můžete připravit předem: hlavní věcí je být neustále v pohotovosti a zůstat v klidu, aniž byste byli překvapeni, co se děje.

Ryby (19.02 – 20.03)

Sebekritika je dobrá věc, ale dnes by se neměla zneužívat: je pravděpodobné, že vaše sebeúcta bude velmi trpět, což nebude prospěšné ani v práci, ani v osobním životě.

Zdroj: pinterest.com

Share