Horoskop na 3. listopada pro všechny znamení zvěrokruhu: Den, kdy je třeba se obávat podvodu

Den, kdy je snadné být podvedeni, včetně lidí, od kterých nic podobného nečekáme – rodina nebo přátelé.

Zdroj: korrespondent.net

V této době také jsou silnější lídé, které nazývá energetickými upíry. Oni odebírají fyzické a morální síly a kazí náladu, takže je žádoucí snížit komunikaci s ostatními lidmi na minimum.

Zvláště se to týká cizinců, ale také známých lidí, kteří jsou známí negativní energií.

Zdroj: rg.ru

Beran (21.03-20.04)

Lenost v tento den, bude mít za následek špatné myšlenky, které mohou vést k depresi. Proto je žádoucí, aby jsme se pustili do práce – tím, že se na ni soustředíte, můžete se odvrátit od negativity.

Býk (21.04-21.05)

Tím, že se rozptýlíte telefonním rozhovorem, novinami v messengeru a občerstvením pod kávou, nebudete mít čas na dokončení žádného profesionálního úkolu, takže musíte být co nejvíce disciplinovaní.

Blíženci (22.05-21.06)

Hádka s někým blízkým může mít negativní důsledky až do vážného konfliktu a rozchodu – pokud to není součástí vašich plánů, jděte mu na ústupky.

Zdroj: beztabu.net

Rak (22.06-22.07)

Není nutné brát v úvahu kritiku, která může znít dnes na vaši adresu: osoba, ze které bude pocházet ta kritika, nebude mluvit o vašich, ale o svých vlastních problémech.

Lev (23.07-21.08)

Z práce, kterou vám mohou nabídnout neznámí lidé, je lepší odmítnout: s největší pravděpodobností to budou podvodníci, takže je důležité být v pohotovosti.

Panna (22.08-23.09)

Nedělejte žádné – dokonce i ty nejmenší, finanční transakce: kvůli malé, ale nepříjemné chybě je velké riziko, že místo zisku získáte vážnou ztrátu.

Zdroj: tsn.ua

Váhy (24.09-23.10)

Tento den se skvělý, abyste zapracovali na sebevědomí, které se v poslední době začalo vážně klesat: zkuste se přesvědčit, že jste „nejvíce okouzlující a atraktivní“.

Štír (24.10. – 22.11.)

Obejděte lidi, kteří vás budou provokovat k negativním reakcím: s největší pravděpodobností jsou to energetičtí upíři, kteří budou velmi rozrušeni, pokud nebudete reagovat na jejich eskapády.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Není žádoucí sdílet s kolegy své nápady – mezi nimi mohou se najít špatné lidi, kteří s velkou pravděpodobností přivlastnit si je.

Zdroj: bigpicture.ru

Kozoroh (22.12. – 20.01.)

Není žádoucí dělat vážná životní a profesní rozhodnutí – dnes nemůžete objektivně posoudit všechny faktory, které by vám měly pomoci.

Vodnář (21.01-18.02)

Příchod člověka z minulosti, i když jste byli kdysi spojováni s blízkými vztahy, nesplní vaše očekávání – s největší pravděpodobností nebude možné obnovit vztah.

Ryby (19.02-20.03)

Tento den je vhodný na to, aby jste ho strávili v kruhu rodiny – zejména se jedná o seniory a děti, oni velmi potřebují vaši pozornost, kterou jste v poslední době od vás skoro nedostávají.

Zdroj: pixabay.com

Share