Horoskop na 30. října pro všechna znamení zvěrokruhu: co vás čeká

Den se silnou temnou energií, během kterého pro každého z nás bude připravena zkouška, kterou je nesmírně důležité vydržet.

Zdroj: tsn.ua

Pokušení, která přinese lunární den, bude docela těžké překonat, ale pokud se budete řídit jejich vedením, budete tomu později vážně litovat.

Beran (21.3–20.4)

Emocionální útoky od lidí kolem vás jsou možné, neměli byste adekvátně reagovat – je lepší předstírat, že jste neslyšeli ta zlá slova, která jsou vám adresována.

Býk (21.4–21.5)

Den, kdy je absolutně zakázáno pít alkohol – pod jeho vlivem budete moci říct nebo udělat něco, za co se později budete muset stydět.

Blíženci (22.5–21.6)

Pro vás je lepší věnovat svůj čas prací – přesně ona vám umožní soustředit se na pozitivních věcech.

Rak (22.6–22.7)

Je lepší dnes odmítnout nové seznámení – navenek velmi příjemný a atraktivní člověk, ve skutečnosti s největší pravděpodobností nebude odpovídat prvnímu dojmu.

Lev (23.7–21.8)

V každé situaci, za každou cenu, je nutné zachovat klid – tímto způsobem budete schopni střízlivě posoudit aktuální situaci a najít z ní správnou cestu.

Panna (22.8–23.9)

Rady, které vám ostatní poskytnou, si můžete poslechnout, a dokonce i ocenit, ale stále je lepší jednat v souladu se svými vlastními myšlenkami a přesvědčeními.

Váhy (24.9 – 23.10)

Je nepravděpodobné, že nové začátky v tento den budou úspěšné, takže je lepší zaměřit se na řešení těch profesionálních problémů, které jsou „zaseknuté“ a trpělivě čekají na jejich dokončení.

Štír (24.10 – 22.11)

Náhlé výkyvy nálady – od euforie po zoufalství a naopak, které vás dnes mohou přemoci, nejlépe stravte svůj čas s klasickou hudbou nebo literaturou.

Střelec (23.11 – 21.12)

Uvědomíte-li si, že trochu víc a budete se hádat s milovanou osobou, buď změníte konverzaci na jiné téma, nebo ji dokonce úplně odmítněte – konflikt může být vážný a prodloužený.

Kozoroh (22.12 – 20.1)

Dnes nestojí za to dělat důležitá rozhodnutí – s vysokou mírou pravděpodobnosti se to může ukázat jako špatné, takže je lepší nespěchat a pár dní počkat.

Vodnář (21.1–18.2)

V práci budete dnes k ničemu, takže má smysl odložit důležité věci a začít dělat to, co jste měli už dávno udělat.

Ryby (19.2–20.3)

Ve finančních záležitostech se štěstí neočekává, proto je lepší odmítnout jakékoli operace, i když se týkají pouze účtů za služby – jsou plné ztrát.

Share