“Monika Bagárová už je s miminkem doma”: Čekalo je krásné uvítání

Proběhlo pět dni po porodu 25 leté zpěvačky a porotkyni SuperStar Moniky Bagárové. Je nakonec doma se svou úžasnou dcerkou Rumií. Návrat domu byl prostě kouzelný.

26.května zpěvačka císařským řezem přivedla na svět dítě. Dívku Bagárová se svým manželem Makhmudem Muradovem pojmenovala na počest jeho matka Rumií.

“Home sweet home. Děkuji za nádherné přivítání hlavní moji milované sestřičce”, – napsala zpěvačka u snímku z návratu domu.

Její mladší sestra Natálie se snažila udělat všechno, aby návrat byl kouzelným. Šťastnou maminku s dcerkou přivítali v domácím prostředí.

Doma na zpěvačku čekali také její rodiče, novopečení prarodiče, nový soused, nejlepší kamarád Honza Bendig a také partner Lukáš Rejmon. Také pro holky všichni připravili dárky, a také sladěnou výzdobu.

.

Po narození dítěti, všichni diváci SuperStar pochopili, že zpěvačka posledního superfinale show nezúčastní.

.

.

.

.

Ale tehdy všech překvapil Leoš Mareš, který pod nejnovějším příspěvkem zpěvačky napsal: “Je to proste krásné. Dnes večer se na tebe těšíme. Grandfinale SuperStar si přece nemůžeš nechat ujít”.

.

Už dnes ve 20 hodin večer se zvládneme dozvědět, jak a s kým přijde Bagárova na superfinale show, a také kdo se stane novou SuperStar pro rok 2020?

.

Share