Hysterická sousedka si stěžovala na rodinu: Manželé přišli na to, jak se jí pomstít, a vrátili se k tichému životu

V jednom domě bydlí stará žena, která hlídá každého souseda. Tato babička „klepe“ na dveře všech obyvatel domu, pak volá buď na policii, nebo na sociální péči. Bylo by dobré, kdyby to bylo opravdu nutné vyvolávat poplach. Ale tato stará žena od začátku vyvolává paniku. Žít s ní ve stejném vchodu je prostě nesnesitelné.

 

Zdroj: Zen.yandex.ru

 

Hřiště

Tato neklidná babička je sousedem rodiny, která se skládá z pěti lidí – manžela, manželky a tří malých dětí. Jednou téměř zbavila rodiče dětí rodičovských práv, za což později zaplatila.

 

Zdroj: Tamlife.ru

 

A bylo to takto. Rodiče se svými dětmi chodili na víkend na chatu. Na cestu již připravili vše a čekali, až jejich nejstarší dcera vezme dokumenty k přijetí na univerzitu.

Mladší děti se tehdy vydaly na procházku venku (patnáctiletý syn a čtyřletá dcera). Protože bylo horko, syn si koupil zmrzlinu pro sebe a sestru, ale když přišel na hřiště ve dvoře, vzpomněl si, že zapomněl sebrat drobné při pokladně. Chlapec vzal svou sestru za ruku a zamířil znovu do obchodu. Dívka ale nechtěla opustit hřiště.

 

Zdroj: Fatelines.net

 

Chlapec chtěl jít po své drobné, a tak se rozhodl běžet do obchodu sám. Nechal svou sestru s dětmi, které znal, myslel si, že bude spět za tři minuty.

Jakmile odešel, stará dáma vedle uviděla, že dívka byla bez dozoru. Okamžitě ji popadla a odtáhla ke vchodu kde jí podala rodičům.

 

Jak hysterická babička dostala lekci

Zdá se, že stará žena udělala dobrý skutek, kdyby ale vše neoznámila opatrovnickým úřadům. O pár dní později se do rodinného domu vpadla kontrola z úřadu sociální péče. Prohlédli si dům, podívali se do ledničky a měli nekompromisní rozhovor s rodiči.

 

Zdroj: Fatelines.net

 

Kromě toho zaregistrovali rodinu a požádali všechny obyvatele domu, aby je informovali o všech jejích hříších.

Matka dětí se rozhodla to hysterické babičce spočítat. Věděla, že tato babička má ve svém bytě ubytované studenty.

 

Zdroj: Baptist.org.ru

 

Jednoho dne se čtyřletá dívka v noci probudila a začala plakat. Babička se okamžitě rozběhla do bytu této rodiny. Matka jí slíbila, že bude informovat daňový úřad o nájemcích a stará žena bude muset platit pokutu a řádné daně. Posedlá babička již tuto rodinu neobtěžovala.

 

Share