„Má starou matku. Agáta by mohla být její máma. Mějte ty děti asi dřív“: Veronika Žilková promluvila o své dceři

58 léta Veronika Žilková narodila za cely svůj život 5 děti. Svou dceru Kordulu porodila, když bylo jí 43 let. Herečka velmi lituje, že neporodila ji dřív.

Miluje svou dceru, ale nic nemůže udělat s tím, že ve škole Korndula je terčem posměchu kvůli věku známe herečky.

.

Veronika Žilková je asi nejpřímější člověk v českém showbyznysu. Na všechny otázky chci odpovědět.

Ještě jedna dcera herečky, modelka Agáta Prachařová měla na svém Instagramu živě vysílání, kam jako hosta pozvala svou maminku. Divákům odpověděla na všechny otázky.

.

První co řekla herečka, je to, že Agáta vybírá jako partnery samé kretény. Potom sledovatele začali ptát o její mladší hezké dceři Kordulě. Řekla, že je nezvladatelná.

.

“Jako starší matka, zvládám to hrozně. Někdy utíkám pryč, protože bych ji musela zastřelit. Ta puberta ve dnešní době je hrozná. Holky jsou zblblé z YouTube a Instagramu. Každou chvíli něco vysílají”, – řekla Žilková.

.

“Je denně na Instagramu. Když si není rady s úkolem, nejde se zeptat rodičů, ale rádo se s Instagramem. Mým největším přáním je to, aby Kordula byla někdy příjemná”, – řekla herečka.

.

“Denně se vzbudí naštvaná, uléhá také naštvaná. Mužů říct, že je pubertálně načučená. Agáta takovou nebyla. Byla divoká, ale byla příjemná. Nevím, jak je Kordula příjemná, podle ní je cely svět dementní”, – dodala herečka.

.

“Dnes trpí tím, že má starou maminku. Například Agáta by mohla být její máma, a Kordula by přála s takovou matkou chodit shopovat. Ale má mámu, se které ve škole smějí, že přišla babička. Mějte ty děti asi dřív”,

.

uvedla Žilková.

“Všichni její sourozenci chtějí ji pomoct, a říkají, aby byla milá. Dnes přišel můj syn Vincent, a řekl, že Kordula od rána do večera má blbou náladu a zeptal se mě: Jak to vydržíš?”, – ukončila maminka 5 děti.

Share