Žena nebyla spokojená s tím, jak vypadala ve svatebních šatech: O mnoho let později obřad opakovala a tentokrát měla nepřekonatelný vzhled

Žena, která byla nespokojena s tím, kolik vážila v den své svatby, zhubla, aby znovu opakovala svatební obřad, ale jinak.

Je to úžasný příběh o tom, jak silný je člověk, pokud si stanoví jasný cíl. Boj s nadváhou je složitý proces, o kterém budeme diskutovat níže.

.

Příběh Louise Box

Louise Box, 47 let, která provozuje banku v Derbyshire, bývala velmi hladkou ženou. Velikost jejích šatů zcela odpovídala velikosti prostěradla.

Byl to rok 2007. Pojďme však pokračovat do roku 2013, což bylo pro Louise zlomovým bodem.

V práci měla malou firemní párty. Pak se jí zdálo, že vánoční večírek byl úspěšný, ale druhý den žena viděla fotky a uvědomila si, že to tak nemůže pokračovat.

Nemohla uvěřit, že vypadala tak hrozně. Tehdy se žena rozhodla jakýmkoli způsobem dosáhnout požadovaného cíle.

.

První dítě a první láska

Po tomto incidentu začala Louise zhubnout a po dobu tří let ztratila dvě libry měsíčně.

Přiznala, že jedla nezdravé jídlo, jako je lasagne s hranolkami a česnekový chléb se sušenkami, vše vypila s litry „Kola“.

Po narození svého prvního dítěte potkala lásku svého života na seznamovací stránce. Richard nikdy nekomentoval nadváhu své přítelkyně. Byla to láska na první pohled.

.

Louise říká, že její svatební den byl úžasný, připouští, že nikdy nechtěla být v první řadě na fotografii.

Před svatbou se snažila sedět na příšerné stravě, která ji ještě zhoršovala, cvičit, ale dusila se, i když šla nahoru nebo dolů po schodech.

.

V noci se schovala před Richardem a snědla čokoládové lupínky, což jí přineslo ještě větší váhu, ale s tím nemohla nic udělat.

Strava

Louise nikdy předtím neměla snídani. Na oběd snědla lasagne s čipy a česnekovým chlebem ve velkém množství a jako svačinu milovala čokoládu, sušenky a vypila vše „Cola“.

Nyní žena vždy sníst snídani, obvykle čerstvé ovoce a jogurt, a během dne jí středomořské kuře se zeleninou, ovocným salátem a domácí jablečnou polévkou.

.

Kouzelná transformace

Žena začala pilně cvičit a jedla pouze zdravé jídlo a upravovala svůj jídelníček. Necítila hlad a byla velmi šťastná, když na váze viděla pokles váhy.

.

Louise se změnila k nepoznání.

Hlavním podnětem bylo, že si chtěla znovu zahrát svatbu se svým milencem.

Láska k Richardovi jí pomohla stát se krásnou ženou.

.

Stalo se to o tři roky později.

Svatba byla na Maledivách, o nichž Louise snila o veškerém jejím vědomém životě.

.

Dlouho si pamatovala tento významný den.

.

Nevěsta ve svatebních šatech vypadala prostě úžasně. Nyní je její album plné nových fotek, ale hrdinka tohoto příběhu se nevzdá starých.

Share