„Jágr pro mě skončil“: Basketbalista Satoranský schytal pořádnou porci kritiky poté, co se pustil do legendárního hokejisty

Pouštět se do hokejových legend se v Česku nevyplácí. Nyní to pocítil basketbalista Tomáš Satoranský, když v rozhovoru prohlásil, že pro něj hokejista Jaromír Jágr skončil.

Zdroj: tyden.cz

Důvodem je prý Jágrová reklama elektrokol v době, kdy propaguje zdravý životní styl. Basketbalista si po svých vyjádřeních vyslechl pořádnou porci kritiky.

Zdroj: extra.cz

Satoranský na sociálních sítích vzkázal, že už dávno neměl tolik negativních reakci na svou osobu.

Zdroj: extra.cz

Fanoušci Jágra se do sportovce pustili po jeho vyjádřeních na rádiu, když prohlásil, že legendární hokejista pro něho skončil. Jako příčinu uvedl Džégrovou reklamu elektrokol.

Zdroj: extra.cz

Pro mnoho lidí Jágr je nedotknutelný a není proto divu, že na sociálních sítích atakovali Tomáše Satoranského.

Jeden z uživatelů basketbalistovi napsal, že se nesmí divit takové reakci, když se pouští do jedné z největších českých sportovních legend.

Zdroj: extra.cz

Petr N. napsal, že Jágr byl jedním z nejlepších v NHL, a když Satoranský dokáže to samé v basketbalu, tak se bude moci podobně o hokejistovi vyjadřovat.

Zdroj: idnes.cz

Jiné uživatele však Tomáše hájí, protože každý má právo na svůj názor. I když uznávají, že se trefil do vosího hnízda a s takovou reakci musel počítat.

Jistému Tomášovi V. naopak reklama elektrokol nevadí. Je to prý lepší než reklamovat značku Huawei, která je prý napojená na rozvědku Číny.

Zdroj: prozeny.cz

Satoranský však je obličejem další čínské značky Xiaomi, která může také posílat rozvědce citlivá uživatelská data ke špionáži.

Zdroj: extra.cz

Share