Jak Karlos Vémola reagoval na údajně nový vztah matky jeho dítěte Lely Ceterové: „Pokud někoho nového má, měla by to být ona, kdo mi to řekne“

Všichni fanoušci MMA jsou nyní velmi napjatí. Favorit mnoha, Karel Vémola bude za pár hodin bojovat s Václavem Mikuláškem.

Zdroj: isport.blesk.cz

Karlos vystupující pod přezdívkou „Terminátor“. Ale ani taková přezdívka ho nezachránila před emocionální bolesti. Nyní je Karlos prý emocionálně rozdrcený.

Zdroj: sport.ihned.cz

Není to tak dávno, co matka jeho dcery Lela Ceterová zveřejnila na své stránce na sociální síti Instagram fotografii s kyticí růží. Ale podpis na fotce, že má novou lásku, způsobil, že se bojovník rozčílil.

„Kdyby novou lásku měla, přál bych jí to. Aspoň by byl klid, byla by spokojená a necítila se furt ublížená,“ – okomentoval bojovník fotografii modelky pro časopis Playboy pro isport.blesk.cz

Vémola řekl, že rozchod proběhl v klidu, bez skandálů. Předpokládá ale, že ta fotka s kytici není nic jiného než reklama květinářské firmy.

Zdroj: irozhlas.cz

„Rozešli jsme se v pohodě. Ale podle mě, pokud bych dostal kytky, nezveřejňuji název firmy, smrdí mi to nějakou spoluprací.“ – pověděl Karlos pro isport.blesk.cz

Přeci jen takové zprávy před nadcházejícím zápasem jsou velmi nepříjemné. Je to nečekaná rána do zad.
Karlos byl pobouřen, že to udělala právě teď. A pokud má nového přítele, měl by se to dozvědět připojení od ní, a ne z Instagramu.

Zdroj: instagram.cz

I přes tento čin jí Terminátor popřál štěstí. Zároveň dodal, že pokud nový vztah neexistuje a takové fotky a podpisy chce na sebe upoutat pozornost, je mu ji líto.

Zdroj: instagram.com

„Do života přeji Lele jen to nejlepší. Ale jestli nikoho nemá, o to je smutnější, jak se chová a byla by to od ní další zbytečná sra*ka, jak na sebe zoufale strhnout pozornost. Byl bych raději, kdyby lásku našla…“- dodal Vémola pro isport.blesk.cz

Později dodal, že bude jen rád, když se objeví nový vztah a ona se uklidní a nebude se cítit věčně ublížena.

Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: TOMÁŠ PLEKANEC A LUCIE ŠAFÁŘOVÁ PROMLUVILI O SVATBĚ: ZASNOUBENÍ BYLO VELMI NEZAPOMENUTELNÉ

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE BORHYOVÁ PROZRADILA CO ZAŽILA BĚHEM PANDEMIE: BLÍZKÝ ČLEN JEJÍ RODINY BYL HOSPITALIZOVÁN

Share