„Jak malý opuštěný pejsek našel domov a věrného přítele“: Byl překvapením pro novou rodinu

Sancho je velký pes plemenem doga. Jeho majitelka se jmenuje Natasha. Všichni její známí byli zmateni tím, jak takový obrovský pes může žít v malém domě.

Se psem však nebyly žádné problémy: choval se klidně, zvykl si na život v omezeném prostoru a nezpůsoboval nepohodlí rodině.

Sancho se objevil v domě po smrti jeho prvního majitela – otce Natashy. Bez přemýšlení přijala domácího mazlíčka do své rodiny.

Po roce života na novém místě se mu podařilo zvyknout si, i když stále touží po svém milovaném pánovi, který mu chybí. Pes však miluje i svých nových majitelů.

Zdroj: optim1stka.ru

Ale život všech členů této malé rodiny se jednou radikálně změnil.

Večer si rodina odpočívala na gauči u televize. Náhle uslyšela hlasitý zvonek u dveří. Zdálo se to všem podezřelé, protože tak pozdě je obvykle nikdo nenavštíví.

Natasha okamžitě šla otevřít dveře, ale jak byla překvapená, když pod dveřmi našla malou krabičku, ve které seděl malý zrzavý pejsek. K Nataše přiběhl její manžel Sergej a doga Sancho. Sergei musel psa odtáhnout od štěněte.

Zdroj: optim1stka.ru

Manželé nevěděli co dělat v takové situaci, protože se poprvé setkali s takovým chováním lidí, když prostě nechali zvíře pod dveřmi cizích lidí.

Ale Natasha a Sergey byli mnohem více šokováni, když drželi malého hosta v náručí a cítili jeho lásku k nim.

Pravděpodobně, byl předtím podroben krutému zacházení nebo byl v nevhodných životních podmínkách, a nyní, když se dostal do teplé a útulné atmosféry s laskavými lidmi, se okamžitě cítil pohodlně a v bezpečí. Sancho byl také šokovaný a nerozuměl co se stalo, zejména když byl zamčen v jiném pokoji.

Zdroj: optim1stka.ru

Pár přemýšlel, co dělat s neočekávaným hostem dál. Začali tím, že se rozhodli dobře ho nakrmit a připravit místo na spání. Celou tu dobu se štěně cítilo dobře a zůstávalo klidné.

Majitelé psa se také velmi obávali, jak se Sancho bude chovat k štěněti. Proto se Natasha a Sergey dohodli, že prozatím je nutné nechat psy v různých pokojích.

Manželé se rozhodli odložit další rozhodnutí alespoň do rána.

A Sancho se v té době velmi bál a nebylo možné ho uklidnit. Vyběhl z místnosti, ve které ho majitelé zamkli a začal výt pod dveřmi pokoje, kde byl malý host.

Zdroj: optim1stka.ru

Od rána už seděl pod dveřmi a čekal, když jeden z majitelů otevře dveře do této místnosti a konečně odhalí všechna tajemství.

Vběhl s majitelkou do pokoje. Štěně bylo klidné a radostné a olízlo psovi čumák. Tehdy Sancho lehl si vedle nového přítele a objal ho svými silnými tlapami.

Majitelé se rozhodli ho nechat si. Později bylo rozhodnuto pojmenovat nového domácího mazlíčka Jesse.

Na světě existuje skutečné přátelství!

Share