Jak muž v důchodu utratil všechny své úspory, aby zachránil život svého psa

Naši milovaní mazlíčci, které bereme do naší rodiny, nejsou pro nás jen zvířaty, ale skutečnými a plnohodnotnými členy našich rodin. Existují však lidé, pro které je zvíře to jediné, co jim zbylo. A když se milovaný mazlíček ocitne v potížích, je člověk připraven dát vše pro jeho záchranu. Dnešní příběh je právě o takové osobě…

 

Zdroj: youtube.com

 

Muž v důchodu žil nejobvyklejším a nejpokornějším životem. Z blízkých měl jen psa. Proč se to stalo a kde jsou příbuzní této osoby není známo.

Pes byl docela „zralý“, ale nebyl velice starý: měl přibližně 10 let. Muž jednal se svým jediným přítelem se zvláštní péčí a úzkostí a udělal vše pro to, aby jeho mazlíček byl spokojený a nic nepotřeboval.

 

Zdroj: youtube.com

 

Když tedy pes při procházce nečekaně spadl a ztratil vědomí, majitel se vážně bál. Muž okamžitě vzal psa na veterinární kliniku. Lékařská diagnóza byla zklamáním – ukázalo se, že pes měl velké problémy se srdcem a lékař odhadl, že mu zbývá šest měsíců života. Bylo nutné provést velmi složitou operaci v co nejkratší době, pro jejíž provedení musí mít ale lékař speciální kvalifikaci a zkušenosti. A jak víte, samotná operace nebyla levná.

 

Poměrně dlouhé hledání odborníka přineslo výsledky. Lékař byl nalezen, ale ne v domovské krajině – Americe, ale v Japonsku. A náklady na operaci předčily všechna očekávání majitele – 50 tisíc dolarů! To byla částka, která musela být zaplacena za záchranu milovaného mazlíčka.

 

Zdroj: youtube.com

 

Majitel psa měl na svém důchodovém účtu potřebnou částku peněz, takže bez zaváhaní vybral všechny své úspory a zaplatil za operaci svého psa. Je dobré, že v USA po nástupu důchodového věku existuje příležitost vybrat nashromážděné prostředky.

 

Zdroj: youtube.com

 

Naštěstí byla operace úspěšná a japonský lékař dal psovi příležitost stále žít na tomto světě. Ano, majiteli psa nezůstal ani cent, ale svého skutku ani na okamžik nelituje. Koneckonců, život přítele je důležitější než jakékoli peníze.

 

PSALI JSME: ABY NEPLATILI ZA PŘEPRAVU MALÉHO KOŤÁTKA, NECHALI HO MAJITELÉ NA LETIŠTI

PŘIPOMÍNÁME: BULDOK POTŘEBOVAL NALÉHAVOU POMOC A BYL ODVEZEN DO ÚTULKU: DOBROVOLNÍCI VŠAK NEOČEKÁVALI, ŽE UVIDÍ DOMÁCÍHO MAZLÍČKA V TAKOVÉM STAVU

 

Share