Jak odstranit kuří oko, popraskané paty, suché ruce a nezdravé nehty na nohou

Po tomto způsobu mé nohy jsou neuvěřitelné!

Zdroj:poshepky.com

Tento recept pomáhá nejen zbavit se prasklin a tvrdé kůže na patách, ale je účinný proti suchým rukám a také zlepšuje stav nehtů. Recepty založené na glycerinu a oba dávají neuvěřitelné výsledky.

Vemte glycerin. Obvykle kupuji 5 sklenic najednou.
První recept: glycerin a ocet. Druhý recept glycerin a amoniak. Stačí přidat stolní ocet do sklenice glycerinu, která není úplně plná, a důkladně zamíchat.

1) glycerin (1 sklenička)

2) obyčejný stolní ocet

Dejte nohy do teplé vody a poté naneste tuto směs na požadované oblasti. Dejte nohy do tašky na nohy a počkejte 30 minut. Poté si směs umyjte z nohou a odstraňte mrtvou pokožku pilníkem. Poté naneste na nohy mastný krém. Ráno budou vaše nohy růžové, jako u dítěte!

Recept s amoniakem

Zde musíte do glycerinu přidat amoniak, a to ve stejném poměru (50/50). Tuto směs můžete používat i ráno, i večer. Důležité je dělat to pravidelně. Výsledek se objeví po prvním týdnu používání. Tuto účinnou směs můžete také použít na suché lokty.

Jablečná pasta na prasklé paty

Jablka nakrájejte na kostky a vařte. Pak musíte přidat mléko a pomíchat vidličkou, abyste vytvořili pastu. Takovou směs naneste na prasklá místa. Nechte působit na půl hodiny a poté opláchněte čistou vodou.

Směs na prasklé paty

Dělejte pravidelně teplé koupele na nohy. Dejte do teplé vody nohy po dobu 15 minut, pak nechte nohy zaschnout a naneste výživný krém.

Nejlepší složení na koupele:
2 lžíce infuze bylin s třezalkou tečkovanou, 1 lžíce květu měsíčku a 1 litr vody.
2 lžíce nasekané listy kopřivy a 1 litr vody.
1. lžíce květu měsíčku a 1 litr vroucí vody.

Share