Jak podle obličejových rysů poznáte, zda je váš muž lakomý nebo ne

Všechny dívky se zajímají o to, jaký bude jejích manžel v rodinném životě: velkorysý nebo lakomý? Díky testu se můžete vyvarovat před ukvapeným rozhodnutím.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zde jsou 2 hlavní typy mužského vzhledu. Každý z nich skrývá zvláštnosti, o kterých se dozvídáme až po nějaké době. Pokud je to však možné zjistit předem, tak proč ne?

moscow.sm-news.ru

Tento muž má malé kulaté vypouklé oči, dlouhý visící nos a malá ústa. Samotné rty byly téměř neviditelné, ale spodní ret vyčníval znatelně dopředu. Na obočích je zlom. Tito muži málo věří světu a chtějí mít vše pod kontrolou, což samozřejmě pomáhá dosahovat dobrých životních výsledků, ale finanční záležitosti jsou v jeho rodině příliš přísné. Každá koruna je považována za příliš důležitou a v případě nadměrných výdajů budete se hádat. Ale i přes tyto nedostatky je tento typ člověka pro společnost stále velmi důležitý.

moscow.sm-news.ru

Tento muž má docela plné rty a vytřeštěné oči. Obočí je velmi silné a středně dlouhé. Lze také zaznamenat vysoké čelo. Tento typ se vyznačuje touhou dosáhnout svých cílů. Tito muži nepotřebují mnoho peněz, protože jimi neplýtvají a vždy mají dost pro sebe a svou rodinu, ale šetří na dárcích a překvapeních.

PSALI JSME: VE VĚKU DVACETI SE DÍVKA PROVDALA ZA 68LETÉHO MUŽE. TAKTO DOPADL JEJICH ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ŠEL NA PROCHÁZKU A CESTOU NAŠEL LÁHEV, DÍKY NÍŽ POCHOPIL, JAK VYPADÁ MÍSTO SNŮ

Share