Jak se „odpadkový chlapec“, kterého matka hodila do koše stal milionářem

Na čem závisí úspěšná budoucnost? Od úspěšných a bohatých rodičů? Síla vůle? Obyčejné štěstí? Existuje mnoho příběhů o úspěchu, které dokazují, že člověk může v životě dosáhnout cokoli, hlavní věcí je víra v sebe samého a podpora milovaných, protože bez ní by to samozřejmě nešlo.

Následující příběh hrdiny je úžasný, protože jeho vlastní matka hodila Freddieho Figgerse do koše, no on přežil a stal se milionářem!

 

Zdroj: InTrend.today

 

„Trash boy“

V roce 1989 bylo novorozené dítě nalezeno v popelnici na Floridě v USA. Bylo zachráněno a jen o 2 měsíce později chlapec skončil v nové rodině. Adoptivní rodiče Nathan a Betty Figgers ho pojmenovali Freddie a milovali ho celým svým srdcem.

 

Zdroj: InTrend.today

 

Jako dítě to však pro něj nebylo snadné: jiné děti ho často škádlily jako „odpadkového chlapce“ a nechtěly se s ním kamarádit.

 

Ve věku 9 let dostal dárek od svého otce – počítač. Hlava rodiny tak chtěla někoho zajmout a chránit své vrstevníky před výsměchem. Po 4 letech opravoval teenager počítače pro sousedy. A v patnácti letech založil vlastní společnost, která opravovala počítače!

 

Zdroj: InTrend.today

 

V témže roce byl jeho otec diagnostikován s Alzheimerovou chorobou. Lidé s tímto postižením často zapomínají na svou adresu a nemohou se vrátit domů. Chlapec přišel s myšlenkou vytvořit boty s GPS trackerem a obousměrnou komunikaci. Díky tomu Freddie vždy věděl, kde je jeho otec a mohl ho najít, kdyby se ztratil.

 

O několik let později vynálezce prodal svůj vynález za 2,2 milionu dolarů! S výnosem založil telekomunikační společnost Figgers Wireless, která poskytuje mobilní a internetové služby od roku 2011. V roku 2017 její hodnota přesáhla 62 milionů dolarů.

 

Zdroj: InTrend.today

 

Freddie vytvořil charitativní nadaci, která pomáhá obětem přírodních katastrof. A podnikatel dává všechny své zásluhy svým adoptivním rodičům, kteří mu dali plnohodnotné dětství a rodičovské teplo. Milovali ho jako vlastního a podporovali všechny jeho nápady.

 

Zdroj: InTrend.today

 

V osobním životě se Freddie-mu daří stejně dobře: má krásnou ženu a dvě úžasné děti. Zjistil také, kdo je jeho biologická matka, ale nechce jí nikdy vidět.

 

Závěr

Přes skutečnost, že Figgersův život začal strašnými událostmi, byl schopen uspět a odstranit stigma „spodiny“, které k němu připojily děti ze sousedství. A je pravda, že rodiče nejsou ti, kdo porodili, ale ti, kteří vychovali …

Buďte k sobě laskavější a věřte ve své děti, aby se nebáli dobýt nové výšky!

 

Share