Jak snadné se zbavit hlubokých vrásek kolem úst: 5 jednoduchých masek, které dělají zázraky se stárnoucí pletí

Tvář je odrazem našeho věku, stravy a životního stylu.

Zdroj: kenguru.plus

Má však také dvě nejzranitelnější oblasti: kolem očí a rtů. Dnes zvážíme druhou možnost. Vrásky kolem rtů jsou prvním příznakem, že kůže zvadne, nebo ukazuje to, že mimika obličeje kolem rtů je příliš aktivní.

Faktem je, že kolem rtů není žádná tuková vrstva, proto svalová aktivita se samozřejmě odráží na kůži. Již v 40 let se to stává skutečným problémem.

Přesně kvůli těmto vráskám se mnoho žen obrací k dermatologům a utrácí hodně peněz. Připravili jsme pro vás domácí masky, které vám pomohou tento problém vyřešit.

Masky pomocníci:

Nastrouhejte okurku na velmi jemném struhadle. Smíchejte s 1 lžičkou zakysané smetany a půl lžičky tekutého medu. Naneste na část nad horní retem na 20 minut, poté se umyjte mýdlem. Pak použijte hydratační krém.

V boji proti vráskám vám také pomůže banán. Smíchejte půl banánů s polévkovou lžicí zakysané smetany. Naneste masku na čtvrt hodiny, pak ji jen opláchněte.

Smíchejte šťávu z aloe a tekutého medu v poměru 1:1. Naneste kolem rtů a přikryjte potravinářskou fólií. Počkejte 15 minut. Tohle vám také pomůže se zbavit suchých rtů.

Velmi zajímavou variantou je také kosmetický led, který je velmi populární. Urychluje tok krve do problémových oblastí, dělá pokožku pružnou.

Jen potřebujete 0,5 kg pampelišek a 1 polévkovou lžíci olivového oleje, používejte to ráno a večer.

Další tipy:

Dělejte gymnastiku. Cvičení obličeje jsou nesmírně důležité pro podporu svalové kostry.

Nezapomínejte na masáž. Trvat to může 10 minut. Pokud máte suchou pokožku, budou éterické oleje skutečnými pomocníky.

Přestaňte kouřit.

 

Musíte problém vyřešit dříve, než k němu dojde, proto vám doporučujeme věnovat pozornost našim tipům.

Share