„Jak správně umístit květináče a kombinovat dohromady?“ : Výběr nápadů pro zdobení domů rostlinami

Téměř každý má v domě květináče, jen málokdo přemýšlí o tom, jak je správně umístit a kombinovat dohromady.

Ale díky správně vybraným skladbám můžete v interiéru skrýt nedostatky nebo vytvořit jasná impregnace.

Dnes, připravili jsme pro vás, milý čtenáři, živý výběr nápadů, jak zdůraznit důstojnost interiéru se zelení v květináči . Krásné a funkční!

.

1.Pokojové rostliny v interiéru vizuálně rozšiřují místnost, vytvářejí zvláštní atmosféru a umožňují vám rozdělit prostor bytu.

.

.

2.Parapet je snad nejběžnějším místem pro umístění květináče. Původně navržený, sám o sobě představuje prvek výzdoby a definuje určitý styl.

.

.

3. Dokonce i skromně zařízený pokoj může být pohodlnější usazením ve velkém závodě. Pro tento účel jsou ideální různé palmy, fikusy, ibišky.

Z těch plíživých, monster, které budou vyžadovat podporu.
Květináče v proutěných koších vypadají skvěle. Takové dekorativní prvky nepochybně dodají útulnost!

.

.

4.Kompozice z rostlin mohou také provádět funkční úkoly, z nichž se stává nenápadná obrazovka.
rostlinné kompozice

.

.

5. Pár rozumnějších možností pro domov!

.

6.Police šetří spoustu místa v bytě, vytvářejí harmonickou atmosféru. Vícepodlažní podpěry mohou být vyrobeny z různých materiálů.

Dřevěné nejsou příliš praktické a trvanlivé, protože strom v průběhu času ztrácí tvar a stává se útočištěm pro houby a vlhkost.

.

.

Současně se dřevěné police na květiny dokonale hodí do interiéru ve venkovském stylu, Provence, v klasickém, skandinávském a podobně.

Kovové police se perfektně hodí do téměř každého interiéru (vypadají obzvláště dobře ve stylu minimalismu, moderního, high-tech, podkroví) a vyznačují se vysokým výkonem.

Skleněné jsou šetrné k životnímu prostředí, bezpečné a vypadají velmi stylově, ale plastové jsou docela šetrné k rozpočtu.

REDAKČNÍ RADA

Víte, že existují upírské rostliny a že nás živí rostliny? S náplní květináčů se nemůžete vtipkovat! Ne všechny rostliny, které se prodávají v květinářství, by neměly být umístěny v domě.

Navrhuji zjistit, které rostliny nelze v bytě chovat , a také se seznámit s jejich užitečnou náhradou.

.

Květinová zahrada je nejen krásná, ale také velmi užitečná mašinka. Rostliny v domě poskytují pohodlí, plní vzduch čerstvostí, odvádějí negativní energii a jednoduše potěší oko. Nezapomeňte tyto úžasné nápady přijmout.

Budu také rád, pokud se v komentářích podělíte o své možnosti zdobení rohů rostlinami v bytě!

Share