Jak stylisté převlékli blondýnu 50+, od které manžel odešel k mladé ženě

Ke stylistům přišla matka s dcerou, které nejprve přijali za kamarádky.

Zdroj: youtube.com

Zdroj: youtube.com

Zdroj: youtube.com

Ukázalo se, že po 30 letech manželství, manžel odešel k mladé ženě, a teď Elena se všemi silami snaží dokázat sobě i bývalému partnerovi, že ona je stále krásná a atraktivní.

Obraz „před“ č. 1

Kávové šaty v bílém hrášku jsou vhodné pro ženu jak pro střih, tak pro věk. S těmito šaty můžete vytvořit mnoho obrazů, stačí přidat detaily: objemnou bundu, tenisky, nebo jakoukoliv malou kabelku.

Zdroj: youtube.com

Obraz „před“ č. 2

Šaty v odstínu „křepelčí vejce“ nejsou o nic horší než předchozí oblečení. Žena tyto šaty může nosit s džínovou bundou a tenisky, zkrácenou bundou a jakoukoli klasickou obuví.

Zdroj: youtube.com

Obraz „před“ č. 3

Džíny a kostkovaná bunda jsou jednou z nejstylovějších každodenních kombinací v moderní módě. Tato sada je vhodná pro práci a formální události.

Zdroj: youtube.com

Obraz „po“ č. 1

Blondýnkám sluší absolutně všechny pastelové odstíny. Bunda s širokým páskem zvýraznila tenký pas Heleny, ale zároveň skryla malé bříško. Uvolněné kalhoty podtrhly dlouhé a štíhlé nohy hrdinky proměny.

Zdroj: youtube.com

Obraz „po“ č. 2

Červené šaty s potiskem od stylistů velmi připomínají první oblečení Heleny, které jí vybrala dcera. Kožená větrovka jí také moc sluší: udělala vzhled odvážný a moderní.

Zdroj: youtube.com

Obraz „po“ č. 3

Jemný levandulový odstín je nyní na vrcholu popularity, navíc neuvěřitelně sluší blonďatým ženám. Tyto šaty by byly docela neformální oblečení, kdyby nebylo pásu s peřím.

Zdroj: youtube.com

Make-up a účes

Hrdinka měla na hlavě skutečný horor: spálené prameny slámové barvy a křivou ofinu, což vlastně dělalo její účes poněkud provinciálním.

Stylisté uřízli poškozené vlasy a nabídli Heleně krátký účes, který jí otevřel obličej a omladil ji o deset let.

Zdroj: youtube.com

Proměna se povedla na sto procent. Obrazy od stylistů jsou řádově působivější než oblečení od dcery a nepochybně lepší než ty sady, které byly v šatníku Heleny před programem.

Zdroj: youtube.com

Share