Jak stylisté změnili 33letou slečnu, která vypadala příliš skromně

K stylistům přišla 33letá dívka s modelovou postavou a jemnými rysy.

Zdroj: youtube.com

Anna píše dětské pohádky, možná proto se princezna Rapunzel usadila v její každodenním šatníku: dlouhé růžové šaty s nafouknutými rukávy, květinový potisk, milé botičky a hustý blonďatý cop. Manžel Anny není takovým příběhem inspirován – zbožňuje filmy s Angelinou Jolie a chce vedle sebe vidět odvážnou krásku.

Podařilo se stylistům najít módní kompromis mezi pohádkovou vílou a femme fatale?

Styl “před“ č. 1

Zdroj: femmie.ru

Jak se ukázalo, Anna má úžasně krásné nohy – marně je skrývá pod dlouhými šaty. Tento kostým také zdůraznil zbytek postavy hrdinky, takže manžel musí pokaždé dávat pozor, když si jeho žena oblékne toto oblečení. Koneckonců, pro takovou svůdnou „princeznu“ bude pravděpodobně celá řada báječných „princů“.

Styl “před“ č. 2

Zdroj: femmie.ru

Černý smoking také vypadá dobře na Anničce. Hrdinka vypadá přísně, ale zároveň elegantně a atraktivně. Její vytesaná postava zdůrazňuje přiléhavé sako a kalhoty s hedvábnými pruhy. V této podobě můžete bezpečně doprovázet svého manžela na formálních schůzkách.

Styl “před“ č. 3

Zdroj: femmie.ru

Top, kostkovaná sukně a světle modrý kabát oversize jsou skvělým oblečením pro všední den. Tento vzhled je vhodný pro návštěvu divadla, romantické večery v restauraci a procházky po promenádě. Netřeba dodávat, že věci Anně dokonale vyhovují? Ve skutečnosti si s takovou postavou může dovolit jakékoli oblečení.

Styl “po“ č. 1

Zdroj: femmie.ru

Anna vypadá dobře v každém oblečení a tato oversize sada není výjimkou. Ale kombinace nadměrného blejzru a dlouhé skládané sukně skutečně snižuje výšku hrdinky a vizuálně zkracuje nohy. Abyste se tomuto efektu vyhnuli, stačí změnit boty. Místo krátkých bot v kovbojském stylu je lepší nosit vysoké boty se stabilními podpatky – skryjí se pod sukní a tím roztáhnou siluetu.

Styl “po“ č. 2

Zdroj: femmie.ru

Polodlouhá hedvábná sukně střední délky a prostorný svetr jsou stylovým tandemem, který si získal srdce módních návrhářů již několik sezón. Tato sada je docela vhodná jak v každodenním šatníku, tak ve zvláštních případech stačí zvolit vhodné příslušenství a pár bot, aby vypadala co nejlépe.

Styl “po“ č. 3

Zdroj: femmie.ru

Stylisté pravděpodobně chtěli potěšit manžela hrdinky těmito zářivými šaty, protože sama Angelina Jolie be se neváhala vyzkoušet takový outfit. Anna v něm ale vypadá neméně nádherně: její štíhlé nohy a otevřené křehké rameno přitahují veškerou pozornost na sebe.

Vladimír, manžel hrdinky, má dobrý vkus – podařilo se mu správně obléknout svou ženu z hlediska stylů i módy. Ale práce stylistů se ukázala jako působivější. Profesionálové nejen zachytili skvělý vzhled Anny, ale také pracovali s jejími vlasy. Podlouhlý bob a tmavý odstín vlasů jí vyhovovaly mnohem víc než světlé vlasy.

PSALI JSME: ŽENA NECHTĚLA VYPADAT JAKO BABIČKA A OBRÁTILA SE NA STYLISTU: NOVÝ ÚČES JÍ VRÁTIL VYTOUŽENÝ ŠMRNC

ČTĚTE TAKÉ: HOLCE JE 17 LET A JEJÍ HLAVNÍ KONÍČKEM SE STALO VYTVÁŘENÍ ZÁZRAKŮ Z VLASŮ NA HLAVÁCH LIDÍ: MLADÁ KADEŘNICE SAMOUK VYTVÁŘÍ ÚŽASNÉ ÚČESY A ZDE JE 24 NEJPŮSOBIVĚJŠÍCH Z NICH

Share