Jak váš osud závisí na délce ukazováčku a prsteníčku

Domníváte se, že osud člověka lze určit podle linií na jeho rukou? Chiromantie říká, že je to skutečné! Dokonce i někteří vážní vědci naznačují, že ruka nebo prst může člověka charakterizovat.

Dnes nabízíme, abychom se o sobě dozvěděli něco nového určením délky našich prstů. Pokud chcete získat přesný popis, podívejte se na ruku a porovnejte s výkresy.

Zdroj: g8ozd.ru

Přečtěte si níže uvedený popis!

Ukazováček delší než prsteníček

Zdroj: g8ozd.ru

Pokud je váš ukazováček delší, to znamená sebevědomí. Nebojíte se pouze nových projektů. Víte, že jste schopni vyřešit jakýkoli problém.

Nejčastěji se nesnažíte být v podivné společnosti, takže nemáte mnoho blízkých přátel. Není snadné si s vámi vybudovat vztah, ale pouze proto, že nejste připraveni učinit první krok.

Ukazováček kratší než prsteníček

Zdroj: g8ozd.ru

Tento typ naznačuje, že jste atraktivní, ale také velmi společenský. Přitahujete ostatní přirozeným šarmem, ale také snadno najdete společný jazyk s různými lidmi. Všechno je pro vás snadné a jednoduché, proto vás lidé milují.

Ukazováček stejné délky jako prsteníček

Zdroj: g8ozd.ru

Pokud mají vaše prsty stejnou délku, znamená to touhu po klidu. Nemáte rádi hlučné večírky nebo bouřlivé zúčtování. Vaše štěstí spočívá v tichu a rozjímání. Ale díky tomu patříte k těm lidem, kteří dělají radost svým blízkým.

Chováte se klidně a vytrvale, takže můžete najít cestu ven z jakékoli konfliktní situace. To z vás dělá skvělého kolegu a přítele, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Share