„Jak vypadají děti supermodelky Heidi Klum a zpěváka Seala“: Komu jsou víc podobní

Romantický příběh modelky Heidi Klum a zpěváka Seala začal v roce 2004. Mnozí byli tím překvapeni, protože v té době byla žena těhotná od svého expřítele – italského multimilionáře Flavie Briatore.

.

Seal rychle získal srdce krásky a pár se oženil v roce 2005.

.

Slavná supermodelka a herečka má německé kořeny. Když jí bylo 18 let, začala se objevovat na pódiích a stala se velmi populární, když se objevila na obálce časopisu Sports Illustrated. Dnes je jí 46 let.

.

Seal, ačkoli se narodil v Anglii, má nigerijské kořeny. Je zpěvák. V průběhu své dlouhé kariéry vydal 14 hudebních alb a získal 10 hudebních cen. Dnes je mu 57 let.

.

Pár má tři děti. Také Seal adoptoval první dítě supermodelky v roce 2005.

.

.

.

Helene Samuel (16)

16letá Helene sní o tom, že se stane modelkou jako maminka. Seal adoptoval dívku, když jí bylo jen několik měsíců, proto Helene ho právem považuje za svého otce.

.

.

.

.

Henry (14) a Johan (13) Samuel

Věkový rozdíl mezi chlapci je jen rok, proto opravdu rádi tráví čas spolu. A také se rádi setkávají se svým otcem i po rozvodu rodičů, aby hráli fotbal nebo basketbal.

.

.

.

Lou Samuel (10)

Lou je nejmladší dítě v rodině. Vždy je obklopena láskou a péčí starších bratrů, sestry a rodičů.

.

.

.

.

V roce 2012 se manželství Heidi a Seala rozpadlo. Nyní je modelka potřetí vdaná a všechny děti žijí s ní, zpěvák je navštěvuje.

.

.

.

Share