Jaké zvíře vidíte na obrázku první: Odpověď vám prozradí vaší skryté rysy

Využijte příležitosti dozvědět se o sobě trochu víc!

Zdroj: ukr.media

Projektivní testy existují již několik desetiletí a pomáhají psychologům identifikovat různé osobnostní rysy pacientů.

Zkuste to i vy. Tak uvidíte, co o vás prozradí následující obrázek.

Podívejte se pozorně na obrázek. Jaké zvíře vás zaujalo jako první?

Spousta zeber

Pokud jste jako první spatřili spoustu zeber, to znamená, že jste charismatická osobnost, které je pohodlně v obklopení spoustou lidí.

Samotná myšlenka izolace a osamělosti způsobuje nejistotu a strach.

Lev

Pokud jste nejprve uviděli lva, je to znamení, že máte velmi rozvinuté Ego. A vy o tom mimochodem dobře víte. Proto jste velmi cílevědomé a houževnaté.

A co je nejdůležitější – nikdy neustoupíte od zamýšlené cesty jen proto, že někdo s vámi nesouhlasí nebo má opačný názor. Učíte se velmi rychle. Můžete pracovat skvěle i v týmu, ale pod jednou podmínkou – že budete lídrem a budete vést ostatní za sebou.

Pták sedící na zebře

Pokud první čeho jste si všimli byl pták, který sedí na zebře, to je důkazem, že jste velmi pozorní k detailům. Jste objektivní osoba, která miluje, aby vše bylo jasně strukturované a v pořádku.

Jste si více než jisti, že absolutně všechno musí být rozloženo, co se nazývá, na regálech. S velkou jistotou lze tvrdit, že patříte do armády perfekcionistů, kteří se vždy a ve všem snaží dosáhnout dokonalosti.

Lev a zebry současně

Pokud váš pohled objevil současně lva a zeber – to znamená, že děláte skvělou práci, která zahrnuje vice věci najednou.

Je třeba poznamenat, že pouze 5% lidí je schopno vidět na obrázku lva a zebry současně, takže naše gratulace! Můžete se stát skvělým vůdcem!

Share