Jakou roli máte v tomto životě

Uvolněte se, zavřete oči. Zeptejte se sami sebe: „Jakou mám roli v tomto životě?“. A podívej se na obrázek, je tady 7 znaků. Vyberte si ten, který se Vám nejvíce líbí.

Zdroj: zyttia.org

Vybrali jste? Nyní si přečtěte výsledek.

  1. Sluha

Lidé tohoto typu se často starají o lidi kolem sebe. Snaží se jim všemožně pomáhat. A pokud trpí, dělají vše pro to, aby jejich utrpení zmírnili. Snaží se, aby byl tento svět lepším místem. Jsou dobré od přírody. Pokud potřebují pomoc, zapomenou na svou hrdost a v případě potřeby ji požádají.

Asi 30 % populace má duši tohoto typu.

2️. Odborník

Tento typ osobnosti zahrnuje kreativní a umělecké povahy. Tito lidé mají velmi bohatou představivost, kterou se snaží uplatnit ve svém životě na každém kroku. Vyznačují se vynalézavostí, originalitou a spontánností. Tito lidé jsou spokojení a šťastní, jen když dělají to, co opravdu milují, a vložili do toho svou duši.

Jsou to asi 22 % populace.

3️. Bojovník

Tito lidé dávají přednost neustálé motivaci k dosažení cíle. Snaží se dosáhnout svých cílů. Tito lidé se vyznačují láskou k cvičení, aktivitě, energii a odhodlání. Vždy se zaměřují na to, aby uspěli ve všem.

Tito lidé tvoří asi 17 % populace.

4️. Vědec

Tito lidé jsou zajímaví, pilní a ve studiu často uspějí. Vyznačují se láskou k učení a experimentování. Snaží se neustále rozšiřovat své znalosti a zlepšovat své dovednosti.

Jsou odvážní, dobromyslní, všímaví a tvoří 13 % populace.

5️. Mudrc

Lidé s tímto typem duše jsou charismatičtí a okouzlující. Mudrci jsou jasní, dramatičtí a zábavní lidé. Lidé s tímto typem duše se cítí dobře, když vyjadřují své myšlenky slovy, uměním, hudbou nebo tancem.

Je to asi 10 % populace.

6️. Kněz

Inspirativní, energičtí a motivační lidé. Jsou schopni vidět skutečný potenciál ostatních a odhalit ho. Jsou starostliví, soucitní a inspirativní.

Jejich počet je asi 7 % populace.

7️. Král

Králové jsou mocní, silní a autoritativní jedinci, kteří jsou vynikajícími vůdci. Lidé s tímto typem duše jsou perfekcionisté a jsou zvyklí dělat vše podle nejvyšších standardů. Umí dobře řešit problémy.

Tvoří asi 13 % z celkové populace.

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: TO CO UVIDÍTE NA OBRÁZKU JAKO PRVNÍ ODHALÍ, ODKUD POCHÁZÍ VAŠE PODRÁŽDĚNÍ

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: CO JSTE VIDĚLI JAKO PRVNÍ NA OBRÁZKU ODHALÍ, CO VÁM CHYBÍ KE ŠTĚSTÍ

Share