Jan Kraus prozradil, jak se mu změnil život s manželkou Ivanou Chýlkovou během pandemie: pustila se do práce, kterou nikdy dělat nechtěla

Páry, které si vydělávají hereckou činnosti v tomto roce zažívali těžké chvilky spojené s koronavirovou krizi. Jan Kraus a Ivana Chýlková to ovšem zřejmě zvládají bez problému a jejích společný život nabral nový směr.

Zdroj: youtube.com

Kraus před časem otevřeně promluvil o soukromém životě a přiznal, že se jejich život změnil a manželka doma začala všechno vytírat. Dokonce se prý rozhodla i vařit. Píše o tom web sedmicka.cz.

O Ivaně je známo, že vaření nemá ráda, ale během pandemie je všechno jinak. Kraus tvrdí, že s partnerkou žijí, jako obyčejná rodina a vtipkoval, že by ke svátkům chtěl vážit tunu.

Zdroj: youtube.com

Herec a moderátor se sarkasmem popsal změny, které se v jejich životě odehrávají. „Dávám jí tu myšlenku, co vařit, nebo ji vezu na nákup a jdeme spolu jako takoví úplně nudní manželé,“ řekl s tím, že jsou údajně oba dojatí, jak jim to spolu vychází.

Zdroj: youtube.com

Následně dodal, že Ivana je s ním šťastná. Chýlkovou však musíme pochválit, že se k vaření pustila, protože v minulosti manžela krmila saláty a krabičkovými dietami.

Když už ani to nedostal, tak musel Kraus navštěvovat restaurace.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MICHAL DAVID PROZRADIL, ŽE JE TEĎ JAKO V PŘEDČASNÉM DŮCHODU: HITMAKER TEĎ NEMÁ DOST PRÁCE, ALE CÍTÍ SE UNAVENÝ, TAKŽE POTŘEBUJE ODPOČINEK

PŘIPOMÍNÁME: HANA MACIUCHOVÁ NEOSLAVILA SVÉ 75. NAROZENINY: CO BYLO PŘÍČINOU

Share