Žena promrhala peníze ženicha a týden po svatbě podala žádost o rozvod

Japonská modelka nechala svého snoubence s ničím a za tři měsíce randění utratila 100 milionů jenů (asi 20 milionů českých korun).
Japonská modelka Kato Sari řekla, že se nakonec s chudým mužem rozvedla. Nemůžeš si finančně podporovat svou manželku, tak vypadni!

Zdroj: instagram.com

Kato Sari potkala svého budoucího manžela v roce 2019. Tři měsíce závratné romantiky dívka měla vše co chtěla – během této doby zvýšila své jmění nákupem značkových oděvů, drahých automobilů a dalších atributů luxusu. Zdálo se, že krásný život bude trvat věčně. Dívčin přítel jí požádal o ruku a ukázal jí snubní prsten v hodnotě 3 milionů jenů.

Zdroj: ukr.media

Týden po svatbě se však modelka rozhodla svého nového manžela opustit. Podle ní 36letý muž, který pracoval v oblasti nemovitostí, požádal, aby přestala bezmyšlenkovitě utrácet peníze. Řekl, že jeho společnost se nyní nachází ve finančních potížích a účet, který měl dříve dostatek peněz, se snížil kvůli modelce natolik, že nyní budou muset šetřit. Tato slova Katu tak rozzlobila, že požádala o rozvod. Proces rozvodu trval několik měsíců a se skončil 10. ledna.

Zdroj: instagram.com

Dívka se mezitím vůbec nepovažuje za vinnou. Tvrdí, že vždy žila ve velkém měřítku a neskrývala, že muži bez peněz o ni nemají zájem. Dívka v této situaci navíc považuje svého manžela za podvodníka: proč souhlasil, že si ji vezme, pokud věděl, že si ji bude muset finančně podporovat? Kato se také urazilo, že jí jako ženich dovolil utrácet peníze před svatbou a hned po události – přestal.

Zdroj: instagram.com

Každopádně jsou svazky manželství za nimi a nyní je modelka připravena na nový vztah, jak připomněla svým sledujícím na Instagramu – koneckonců mezi nimi může být ten, jehož peněženka je bezrozměrná? Je pravda, že zatím nikdo neukázal touhu stát se dalším „jelenem roku“, ale Kato doufá, že se všechno bude podle její přání.

Share