„Je jednou z nejrozumnějších investic peněz, zejména pro ženy“ : Jaké šátky nosit v zimě , abyste se v chladném období cítili pohodlně

Podle Evelyny Chromčenkové je nákup šátku a šál jednou z nejrozumnějších peněžních investic, zejména pro ženy.

Žádné oblečení módní ženy se neobejde bez stylových doplňků. Každé roční období vyžaduje aktualizaci šatníku různými módními věcmi, které nám později pomáhají vytvářet nádherně holistické obrazy.

.

Dnes redakce „ŽIVOT“ povědí vám, jak nosit zimní šálu tak, abyste se cítila pohodlně v chladném období a současně sbírala obdivné pohledy kolemjdoucích.

Jak nosit šálu s kabátem?

Abyste se naučila stylově vázat šálu, musíte přidělit doslova 5-10 minut času. Stylové tipy Eveliny Chromčenkové pomáhají a vůbec zkracují tento čas na několik sekund.

.

„Stačí dát šálu kolem krku a nechat okraje padat, jak se váš obraz okamžitě stane živějším“ radí Evelyna. Ví, o čem mluví.

Padající okraje vizuálně vytahují siluetu, díky tomu ženská postava vypadá štíhlejší. Tento způsob vázání šály je určitě vhodný pro elegantní dámy, které jsou zvyklé být stručné a diskrétní ve všem.

.

Chcete-li přidat k obrazu otevřenosti a svobody, můžete si přehodit šál přes rameno. Mimochodem, ve větrném počasí je lepší opravit příslušenství pomocí pásu, aby nedošlo k ztrátě oblíbené věci.

.

Dalším jednoduchým, ale stylovým způsobem, jak nosit šálu je vytvořit z něj improvizovanou smyčku. Hlavní výhodou je možnost nastavení úrovně dekoltu a délky okrajů, můžete šátek zpřísnit nebo naopak uvolnit.

.

Chcete udělat smyčku, stačí složit šátek na polovinu na délku a umístěte okraj s poutkem na jedné straně, a konce tkaniny na druhé. Poté zbývá pouze posunout okraje šály do smyčky a narovnat ji podle vlastního uvážení.

.

Jedním z nejúspěšnějších rozhodnutí pro zimní sezónu je získání šály „snood“. Nejen, že se stane stylovým doplňkem vašeho vzhledu, ale také plní svou hlavní přímou funkci, chrání před sněhem a větrem.

.

Evelina Chromčenková zvláště doporučuje věnovat pozornost této metodě ženám, které mají hruškovitý typ postavy. Mimochodem, vypadá to nejlépe v kombinaci s kabátem typu „kokon“ nebo „zvonek“.

.

Chcete-li vypadat co nejvíce ženský a elegantní, stojí za to nahradit obvyklé zimní čepice teplými šálami a módními šátky.

.

Ten snud, nejen obepínající krk, ale i pokrývající hlavu, umožní nejen zahřát, ale se také výhodně vyznačit mezi ostatní.

.

No, doufejme, že tipy Eveliny Chromchenkové vám pomohly pochopit, jak nosit šálu v zimě, aby váš vzhled vždy vypadal originálně a byl dokončen.

.

Share