“Je mi líto všeсho, co jsem nedělala. Nejvíc cvičení. Protože jsem byla zvyklá makat“: Berenika Kohoutová pět měsíců po porodu v ukazala fotky plavkách

Nová role maminky Berenice otočila život vzhůru nohama a vše sladit, aby všichni byli spokojení, jí opravdu nejde. „Jdu do kuchyně a začínám připravovat příkrm, Lola začne vřískat. Tak jo, nakojit, uspat. Občas to vyjde na 3 minuty, občas na 30. Ha! Spí! CO TEĎ. Panika!!! Mám čas, ale nevím kolik! Základ je dodělat jí jídlo a sama se najíst. Něco ultra rychlýho, pochopitelně. Ale lehkýho!! A málo kalorií, ať jsem rychle v šejpu,“ trefně popsala přípravu jídla a samozřejmě zmínila absenci úklidu.

Zdroj: zsalsa.cz

Některé ženy mají to štěstí, že z porodnice vyjdou bez kil navíc a pár týdnů po porodu se chlubí dokonalou postavou. To není případ herečky Bereniky Kohoutové (29). Nejenom že s pětiměsíční dcerou Lolou nic nestíhá a její život je vzhůru nohama, ale její tělo stále nemá míry 90-60-90 jako před jiným stavem.

Zdroj: Instagram

„Jediný, čeho příroda ženy ušetřila, co se týká těhotenství a porodu, je několikaměsíční absence menstruace. Jó, to porod, porod byl za mě krása. Nikdy jsem moc nechápala, co to znamená, když někdo „nemá čas“ na mateřský dovolený. Pochopitelně. Neměla jsem dítě. Mateřská pro mě znamená rozdělit si tu trošku volnýho času přes den (zhruba 3 hodiny max., někdy v kuse, ale spíš odděleně) a večer/v noci,“ rozepsala se na sociální síti Kohoutová.

Zdroj: zsalsa.cz

Pět měsíců po narození Loly není režisérka Kohoutová ve formě, což dokázala fotkou v plavkách na sociální síti.

Zdroj: zsalsa.cz

„Je mi líto všeсho, co jsem nedělala. Nejvíc cvičení. Protože jsem byla zvyklá makat. Dřív. Když jsem měla 90-60-90 (nebo tak ňák) a z prsou mi samovolně neteklo mlíko. Takže jinak. Od příštího tejdne si do diáře zapisuju bruslení, plavání a jógu. A kafe sama se sebou a hodiny čumění. Potřebuju nějakej řád a taky hejbnout kostrou. Doslova. Tak uvidíme, jak se k mejm plánům postaví Lolek….!“ slíbila Berenika.

Zdroj: Instagram

„Konečně se na instagramu začíná taky mluvit o realitě a ne o fitness tělech po porodu, uklizeném bytě a dokonalém mateřství,“ komentovala jedna z mnoha sledujících.

Share