„Je mi to líto. Vánoční Lucerna letos nebude, ale já si jí vzít nenechám“: Hanka Zagorová prožívá další smutné období a prozradila, že byl zrušeny každoroční Vánoční koncert

Hana Zagorová se nestihla vzpamatovat po těžké formě covid-19, kterou měla v září, jak na ní čekala další rána. Kvůli karanténě musela zpěváčka zrušit tradici koncertu v Lucerně. Ale co mají dělat ty, kdo koupily lístky?

Zdroj: instagram.com

Na stránce na svých sociálních sítích sdílela s fanoušky informace, že o zrušení koncertu už ví jistě. Hanka řekla, že ji mrzí, že byl zrušen koncert. Nyní musí, stejně jako všichni ostatní umělci, plánovat data nových koncertů.

Zdroj: instagram.com

Zagorová pak prozradila, že těm, kteří si lístky koupili, nestojí za to se bát. Koncert nebyl zrušen, ale přesunut na jiné datum. Datum koncertu 6. září 2021 a to jsou právě narozeniny zpěvačky, které bude 75 let.

„A je to tady! A je mi to líto! Vánoční Lucerna letos n e b u d e“

Hanka zve všechny, kteří si lístky koupili, aby přišli a oslavili s ní narozeniny, na slavnostní koncert. Těm, kterým toto datum nevyhovuje, mohou vstupenky odevzdat do 18. prosince.

Zpěvačka statečně prožívá všechny otřesy. Ještě nedávno totiž bojovala s těžkou formou covid-19 ve stejné nemocnici, kde několik let po sobě léčila krevní onemocnění.

Zdroj: instagram.com

Ale naštěstí je teď s ní všechno v pořádku a všichni budeme čekat na její koncert, který by měl být prostě fantastický.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ALENA ŠEREDOVÁ UŽ 15 DNÍ NEVIDĚLA SVOU MALOU DCERU: JE NUCENA SE IZOLOVAT OD OSTATNÍCH ČLENŮ RODINY

PŘIPOMÍNÁME: PETR RYCHLÝ ZAŽÍVÁ TĚŽKÉ ČASY: PRÁCE SKORO NENÍ

Share