„Je to pro nás emotivní záležitost, těžko hledat nějaká srovnání“: Herečka Ivana Jirešová je hodně zdrcená kvůli ukončení seriálu Ordinace

Herečka slavného seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 Ivana Jirešová, která tam hrála barmanku Lucii a natáčela tam od začátku, už v natáčení serail pokračovat nebude.

Zdroj: mediaguru.cz

Tuto zprávu se dozvěděla ze svého e-mailu, stejně jako všichni herci, kteří potěšili diváky z televizních obrazovek.

Dnes v poledne to uvedla televize Nova. Natáčení seriálu pokračovat nebude. Poslední sérii seriálu diváci uvidí na jaře 2021. Ředitelka výroby TV Nova Monika Hasanová sdílela své zážitky.

„Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání.“

Je velmi rozrušená z ukončení seriálu. Koneckonců, mnoho z nich vyrostlo s tímto seriálem. On se objevoval na obrazovkách dvakrát týdně, více než 15 let. Jak Hasanová ještě dodala, že je to velký emocionální šok pro všechny.

Zdroj: serialzone.cz

Dlouhá léta neporazitelná Ordinace poprvé zakolísala začátkem letošního roku, kdy ji začal opakovaně porážet konkurenční seriál Slunečná na TV Prima.

Ivana Jirešová prozradila v rozhovoru pro blesk.cz, že ona, stejně jako mnoho herců, o ukončení seriálu nic nevěděla. Včera všichni obdrželi dopis na e-mail, kde bylo řečeno, že dnes bude on-line konference, kde bude vše podrobněji vysvětleno.

Zdroj: blesk.cz

Herečka dodala, že tato zpráva vyvolala u všech jen šok. Herci se obávají, že zůstanou bez peněz, protože během pandemie všechna divadla jsou zavřena a seriál byl jediným zdrojem příjmů pro mnoho herců.

Zdroj: onetv.cz

Hasanovová také dodala, že není třeba se předčasně loučit. Vždyť poslední sezona slibuje být hodně zajímava. Bude tam všechno, co se divákům tak líbí – emoce, zážitky, vášeň a radost. Podle statistik, seriál se dívalo skoro devět milionů Čechů a celkový čas seriálu je 73.000 minut.

Zdroj: extra.cz

PSALI JSME: MONIKA BABIŠOVÁ SE PŘIPOJILA K DOBRÉ VĚCI: POMÁHALA RODINÁM, KTERÉ SE OCITLI VE SLOŽITÉ FINANČNÍ SITUACI

PŘIPOMÍNÁME: PAVEL TRÁVNÍČEK KVŮLI KORONAVIRU ZTRATIL VELMI BLÍZKÉHO ČLOVĚKA

Share