Je známo proč se Meghan Markle a Kate Middleton nestali blízkými přáteli: „Meghan měla velmi nerealistické představy o svém vztahu s Kate“

Podle královského experta měla Markle nesmírně nerealistické představy o svém vztahu s Kate.

 

Zdroj: Theknotnews.com

 

Zatímco zvěsti o sporech mezi Meghan Markle a Kate Middleton přetrvávají již několik let, královští zasvěcenci a zdroje trvají na tom, že tato tvrzení jsou nepravdivá.

 

Zdroj: Etonline.com

 

V nové královské biografii Nalezení svobody autoři Carolyn Duran a Omid Scobier odhalili, že Kate a Meghan nebyli blízkými přáteli.

 

Zdroj: Theknotnews.com

 

„Hovořit o úplném rozporu mezi nimi by bylo velice přehnaným.“ Kate si uvědomila, že mají málo společného, kromě skutečnosti, že žili v Kensingtonském paláci. Vždy mluvili vřele, ale nemohli se stát nejlepšími přáteli,“ říká kniha.

 

Zdroj: Stylecasler.com

 

„Meghan měla velmi nerealistické představy o svém vztahu s Kate.“ Očekávala, že jí bude věnovat pozornost, ale vévodkyně z Cambridge je velmi zaneprázdněná žena a Meghan to vzala osobně,“ řekla královská odbornice Katie Nicholl.

 

 

Královský pozorovatel Russell Myers dodal: „Jsou z různých oblastí života, navíc přicházejí hrát velmi odlišné role. Fotografie, které se smáli a žertovali společně ve Wimbledonu, byly pravděpodobně ty nejlepší, které bylo možné pořídit.“

 

Zdroj: Glamour.com

 

Share