„Jednou si kolemjdoucí všiml osamělého třínohého psa na ulici“: Pes má jen tři nohy, ale velké milující srdce

Tento třínohý pes jménem Tres měl nešťastný život se špatnými majiteli. Tehdy se jmenoval Koda. Ale nová majitelka ukázala huskymu, co je to pravá láska k mazlíčku, a naplnila jeho dny radostí.

Zdroj: storyfox.ru

Jednoho dne si kolemjdoucí všiml osamělého třínohého psa na ulici a vzal ho do útulku. Tam se ukázalo, že zvíře má majitele, ale chovali se k němu naprosto nezodpovědně.

Zaměstnanci útulku však našli majitele a vrátili jim Koda v naději, že se o psa začnou starat. Ale zázrak se nestal a husky byl znovu hozen na ulici. Tentokrát majitelé ani neobtěžovali sebe a nepřišli do útulku pro psa.

Zdroj: storyfox.ru

Koda začal žít mezi dalšími toulavými a opuštěnými mazlíčky a čekal, že si ho brzy vezmou noví majitelé. Pes měl štěstí, dozvěděli se o něm z centra Hollywood Huskies, které se zabývá huskyi.

Zaměstnanci organizace hledají psy tohoto plemene v jiných útulcích, zachraňují ty, kteří mají být uspáni, a opuštěná zvířata z ulic.

Zdroj: storyfox.ru

Tam byl Koda sterilizován, očkován a ostříhán. Velmi brzy si pro modrookého fešáka přišla dívka Monique Nastari a vzala si ho k sobě do slunné Kalifornie. Dala mu nové jméno – Tres, které je z portugalštiny přeloženo jako „tři“. Monique si uvědomila, že se chce stát jeho majitelkou.

Zdroj: storyfox.ru

Uplynuly dva roky od adopce. Tres si užívá šťastného života a už dávno zapomněl na všechny trápení, které snášel. Je to velmi aktivní pes a vůbec necítí svou vadu. Husky běhá a skáče jako normální zdravý pes.

Kromě toho je Tres velmi veselé zvíře a svým pozitivem vždy zvyšuje náladu své majitelce. A pes také umí usmívat se, čím i přitahuje pozornost kolemjdoucích.

Zdroj: storyfox.ru

Jakmile se objevuje na procházce, všichni spěchají, aby ho pohladili. Tres také rád „mluví“ se svou vlastnicí, vypráví jí o svých pocitech a ona mu o svých. A co je nejpřekvapivější, navzájem si rozumějí.

Tres má štěstí, že našel milující a laskavou majitelku. Ať tedy všechna opuštěná a toulavá zvířata potkají na své cestě úžasných lidí jako je Monique.

Zdroj: storyfox.ru

Share