„Ještě kratší“ : Kadeřníci pojmenovali trendy střih vlasů 2020

Nový rok a nové desetiletí jsou časem k odvážným rozhodnutím. A co by mohlo být odvážnější než oříznutí vlasů?

Ne každá dívka bude souhlasit s tímto rozhodnutím, ale rozhodně to stojí za to, protože nejstylejším účesem v roce 2020 byly fazole.

Tento účes získal popularitu v šedesátých letech a od té doby měl mnoho možností, od ultralehkých vlasů po prodloužené fazole. Letos se všechny fazolové styly vracejí k módě.

Proč je tento účes tak přitažlivý? Odpověď spočívá v jednoduchosti stylingu, všestrannosti a variabilitě účesů.

Jeho důležitou výhodou je schopnost upravit oválný obličej: prodloužit, zmenšit tváře nebo zdůraznit tváře.

Klasické fazole

Tento účes se vyznačuje rovnými vlasy s rovným střihem. Délka – těsně pod bradou. Jedná se o základní verzi fazole, populární u mnoha celebrit.

.

Bob-box

V klasické verzi jsou srážky bobů obvykle řezány na ušní lalůček. Kadeře mají jasný střih a stejnou délku. Tento účes je vhodný pro dokonale rovné vlasy i pro majitele oválné tváře.

.

Bob box na noze

V tomto provedení zůstává účes s výstřihem bobů otevřený, přičemž další objem je vytvářen nahoře. Tento účes je vhodný pro křehké dívky s tenkým krkem.

.

Bob

Díky ránu je tvář jemnější a ženštější. Může být přímý, rovnoměrný a asymetrický. Bobová kůra se třesky může zjemnit rysy obličeje a prodloužit kulatou tvář.

.

Promoval Bob

.

Tříděná varianta má nerovnoměrné okraje a ohyby ven nebo uvnitř s hroty. Vhodný pro dívky s kudrnatými vlasy a prameny různých délek dávají objem vlasů. Tento účes vypadá dobře s barvou.

.

Podlouhlá fazole

Pokud si chcete zachovat délku vlasů, ale zároveň nechcete experimentovat s vlasy, zkuste ostříhat prodlouženým fazolí.

Tento střih může být naskládán odlišně: stočte si vlasy, splétejte je, svlékněte je do copu nebo je udržujte dokonale rovné.

Podlouhlá fazole pomáhá vizuálně vytáhnout obličej a je vhodná pro dívky s kulatým obličejem.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Share