Jezevčík riskoval svůj vlastní život, aby zachránil svého majitele před divokým zvířetem

Mysleli jste si, že jezevčíci nejsou schopni ochránit svého majitele před nebezpečím?

 

Zdroj: Kdelovit.cz

 

Ne nadarmo se psům říká nejbližší přátelé a společníci člověka. A to není překvapivé, protože v obtížné životní situaci se váš věrný pes stane vaším ochráncem. Jen si představte, že čelíte nepříteli tváří v tvář – se vší úctou ke kočkám, křečkům a papouškům… myslíte že budou spěchat, aby vás ochránili? Stěží. Ale pes – to je pravda! Navíc vůbec nezáleží na tom, jakého vzrostu je pes, nýbrž jeho formy nebo druhu.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Může to být jak kavkazský ovčák, tak například … jezevčík. Mysleli jste si, že jezevčíci nejsou schopni ochránit svého majitele před nebezpečím? No, pak je dnešní článek o Daisy – malém, ale velmi odvážném jezevčíkovi, který zachránil svou majitelku před obrovským a velmi rozzlobeným medvědem, právě pro vás protože jste o něm neslyšeli!

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Všechno se to stalo v roce 2014. Žena jménem Crystal se vrátila z obchodu domů. Na trávníku poblíž domu na ni čekala Daisy – malý, inteligentní a veselý jezevčík, který svou majitelku moc miloval. Je třeba poznamenat, že Crystal žila poblíž lesa. Najednou zazněl praskavý zvuk, tlumený řev a pak se z ničeho nic objevil medvěd! Zavrčel a šel k ženě s jasně agresivními cíli.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Vyděšená Crystal se pokusila zakřičet na dravce, ale zdálo se, že se ještě více rozzlobil, a vrhl se na ni. Žena s hrůzou zakryla oči rukama, když najednou uslyšela troufalé štěkání! Jak se ukázalo, odvážný pes se vrhl do boje, nešetřil sily proti obrovskému a rozzlobenému medvědovi! Vypukl mezi nimi boj, ve kterém, jakkoli to může znít paradoxně a fantasticky, zvítězil malý pes a medvěd ustoupil. Pravda, před tím se mu podařilo Daisyho docela „skartovat“. Musela jsem ho urgentně odvézt na místní veterinární kliniku.

Poté, co jsme se dozvěděli o tomto příběhu, bylo mnoho uživatelů na sociálních sítích dojato. Dokonce zahájili crowdfundingovou kampaň, která získala více než pět tisíc dolarů na léčbu statečného psa. Daisy a Crystal se teď mají dobře. Po tomto incidentu se pes stal hlavním strážcem a skutečným talismanem pro rodinu!

 

Share