„Jsem docela překvapený, co si dnes dovolil pan Roman Juřica”: Jak došlo k zneužití jména Dalibora Jandy (67)

Dalibora Jandu (67) obalamutil pořadatel a zneužil jeho jméno k podvodu. Bez souhlasu zpěvák vybíral plat na akci v Mariánských Lázních.

Zdroj: daliborjanda.cz

Fanoušci hladoví po festivalových akcích vstupenky kupovali ve větším množství. Po tom ale jak na festival dorazili, vystoupení Jandy neuviděli a nejdříve mu psali žádosti o tom, aby vrátil peníze za vstupné, které zaplatili.

Zdroj: daliborjanda.cz

Jenom Dalibor nepochopil proč to mu píšou a nevěděl zda vůbec někde má vystoupení.

Zdroj: daliborjanda.cz

„Voláte mi a píšete mi, že jste naštvaný – opravdu neváhejte a žádejte vrácení peněz, na což máte plné právo. Nenechávejte to jen tak, i já se tím zabývám a budeme to s mým týmem také řešit,” přidal ke facebookovému příspěvku ohromený Janda.

Zdroj: wikipedia.org

Na akci Mariánský Fest 2020 fanoušci byli lákaní z plakátů, na kterých bylo uvedeno, že se chystá koncert.

Zdroj: kvrm.cz

„Jsem docela v šoku, co si dnes dovolil pan Roman Juřica, který nejenže neoprávněně propagoval náš koncert, který nebyl smluvně vůbec domluven a potvrzen, ale navíc mě vykalkulovaně uvedl na plakátech dokonce v doprovodu místní kapely NOriginal,” dodal zpěvák.

Zdroj: daliborjanda.cz

Pořadatel Roman Juřica ale pro veřejnost tuto situaci komentuje jinak. Podle něj se skupinou měl mailově domluvený koncert v červnu, který kvůli koronaviru byl vládou zrušený, tak si pořídil pro koncert nové datum. V poslední chvíli ale rozhodl zvolit jiný program, levnější a velikostně menší.

Zdroj: daliborjanda.cz

„Historicky vyšel nějaký plakát, kde byl napsaný, bylo to jen informativně, bez data, a toho se chytli. Plakáty se normálně předělávaly několikrát. Nijak jsem se jím neobohatil. Vlastně se to celé týká jen šesti vstupenek, které si fanouši koupili vyloženě kvůli němu a chtěli vrátit peníze. Zbytek lidí by přišel na jiný program, vůbec to neřešili. Moc mě to mrzí…“ uvedl pořadatel akci Roman Juřica.

Share