“Jsem opravdu šťastná, že to mám za sebou”: Jak se cítila Dominika Myslivcová během karantény

26letá česká modelka Dominika Myslivcová před několika týdny odpočívala na dovolené. Po návratu udělala test, který byl pozitivní. Modelka byla šokovaná, protože žádné symptomy neměla.

Kvůli covidu musela být 10 dnů doma. Ztrávila svou karanténu ve svém luxusném bytě v Praze. Kvuli tomu, že žádné symptomy neměla, trpěla jenom nudu, protože byla zavřena doma se svým pejskem Fendi.

Zdroj: instagram.com

Také svým fanoušků že své karantény pravidelně sdělovala fotky. Modelka se přiznala, že jeden příznak covidu měla. “Jeden den jsem cítila chutě tak na 50 procent. Zcela jsem chuť ani čich neztratila,” uvedla modelka.

Takové zavření doma bylo pro modelku velkou nudou, a kvůli tomu se rozhodla uklidit celý svůj být. “Všechno uklizeno, vypráno na dvakrát a už opravdu odpočítávání minuty,” napsala Dominika na svých sociálních sítích.

Zdroj: instagram.com

Myslivcová už má karanténu za sebou. Takovou domácí vězeň holka nikomu nedoporučuje zažít. “Jsem opravdu šťastná, že už to mám za sebou, ještě týden a už by mi z toho opravdu hrablo,” uvedla modelka.

Také na svém Instagramu Dominika sdílela příspěvek, pod kterým podpořila všechny nakažení koronavirem. “Přeju, hlavně zdraví a pozitivní náhled. Jsme v tom všichni společně a věřím, že bude zase dobře,” dodala Myslivcová.

Zdroj: instagram.com

Share