“Jsem zobací typ”: Šéf kuchař Punčochář se přiznal, proč nikdy nezhubne

40 lety šéf kuchař Jan Punčochář je hvězdou televizních kulinářských show. Jeho fanoušky obdivuji jeho českou kuchyni, kterou miluje i sám kuchař.

.

Nemá rád jenom hmyz a červy. V jiném případě muže sníst všechno, co je dobře udělané. “Jsem nejvyšší odborník na diety ve střední Evropě, ale jenom teoretický.

Přesně vím, jak správně mužů zhubnout, ale v mem životě k tomu nikdy nedojde. Nežeru denně hodně jídla, ne, jsem zobaci typ. Tady něco ochutnám, tam něco zobnu”, – řekl kuchař.

.

“Nedávno jsme dělali kančí výpečky. Když jsem kontroloval proces pečení, jsem musel několikrát zkusit té výpečky”, – dodal Punčochář.

.

“Mám plný mobil fotek jídla. Vždy mě to zajímá. Jsem takový fanoušek hezkého a dobře připraveného jídla. Na sociální sítě fotky nesdílím, ale večer, když mám dietu, klidně se mužů na té fotografii podívat“, – řekl kuchař.

.

Nedávno kuchař přiznal, že ve dnešní době už má jiné životní priority, než dříve. Před rokem toužil po michelinské hvězdě, teď to nedělá. Takovou hvězdu má jeho kamarád a kolega v show MasterChef Radek Kašpárek.

.

Share