K ženě přistoupil cizinec a předal jí obálku s penězi: Po otevření se stala šťastnější, ale nebylo to kvůli penězům

Obyvatelka Arizony odpočívala na verandě, když k ní přišel cizinec a podal jí obálku. Uvnitř byly peníze a dopis. Jakmile si ho žena přečetla, stala se mnohem šťastnější. Ne však kvůli součtu bankovek, ale slov napsaných uvnitř.

 

Zdroj: freepik.com

 

Kim Whipple z Queens Creek v Arizoně seděla na verandě svého domu v říjnu 2020, když se k jejímu prahu přiblížila neznámá žena. Žena jí podala dopis a požádala jí, aby si ho přečetla, a potom jednoduše odešla.

Kim byla velice zmatená tím, co se stalo, ale rozhodla se obálku otevřít. Obsahoval 60 dolarů (přibližně 1400 korun), stejně jako dopis. Celá rodina Whipple se shromáždila, aby si ho přečetli společně.

 

Zdroj: freepik.com

 

„Neznám tě a ty neznáš mě, ale když jsem šla ven se psem, všimla jsem si na verandě nemocné dámy sedící na židli. Pak jsem se podíval na vaše auto, které mělo nálepku s prostředníkem a nápis C world (známka boje proti rakovině – „cancer“),“ píše se v dopise.

Kim skutečně bojuje s rakovinou již od července 2019. Lékaři ji dali jen rok života, ale nyní doufají v remisi.

 

Zdroj: freepik.com

 

Cizinka vysvětlila, proč nemohla zůstat lhostejná ke Kim, kterou viděla na verandě. Ukázalo se, že ona sama ztratila svého milovaného bratra, který byl nemocný:

„Můj bratr zemřel na rakovinu a byl to můj hrdina. Takže když jsem viděl někoho, kdo by to mohl mít, moje srdce se spojilo s vaší rodinou a paní, kterou jsem viděl sedět na židli. Budu se modlit za vaši rodinu. Doufám, že rakovině nakopnete zadek.“

 

Zdroj: foxnews.com

 

Cizinka také nabídla, že můžou utratit darované peníze za cokoli.

 

„Vím, že to není mnoho, ale doufám, že vám to rozjasní den.“

PS: Stříkal jsem peníze antiseptikem.

 

Zdroj: foxnews.com

 

Whipple řekla, že tento projev laskavosti od cizince ji skutečně pozitivně podpořil.

Byla to jedna z nejlepších věcí, která se mi po dlouhé době stala, – připustila Kim.

 

Zdroj: shkolazhizni.ru

 

Někdy jsou správná slova jedinou věcí, která může obnovit víru v úspěch a dokonce v lidstvo. Stalo se to dívce, která měla na začátku špatný den. Ale pár slov od cizince – a víra v tento život byla obnovena nejen pro ni, ale i pro její rodinu a snad i pro naše čitatele.

Share