„Kalhoty jsou velmi těsné“: Britové odhalili Harryho rozpaky na svatbě s Meghan Markle

Odborníci na královskou rodinu odhalili zajímavé podrobnosti o vztahu vévodů ze Sussexu. Bylo známo, o čem Meghan Markle a princ Harry mluvili v kočáře během svatebního obřadu.

 

Zdroj: News.com.au

 

Americká herečka a britský princ tajně chodili po dobu šesti měsíců, dokud se veřejnost nedozvěděla o jejich románku v roce 2016. V tu chvíli byl Harry právě v Kanadě, kde v tu dobu žila jeho milovaná. Meghan hrála v Torontu v televizním seriálu Vyšší moc.

 

Zdroj: News.com.au

 

Paparazzi zahájili skutečný lov na milence. Naléhavě se potřebovali někde schovat. Markle pomohla její dlouholetá přítelkyně Jessica Mulroney a její manžel Ben. Ukryl pár na svém statku. To je uvedeno v nové knize Hledání svobody, kterou vydali královští autoři Omid Scobie a Carolyn Durand.

 

„Pár se tak rozhodl poté, co mu Harryho asistent poradil, aby zůstal na odlehlém místě, kde by je nikdo z médií nehledal. Meghan už celý večer Jessice (nebo Jess, jak jí říkali její přátelé) psala o morální podporu. Pak je její přítel pozval, aby se schovali v jejich domě,“ uvádí se v knize.

 

Zdroj: News.com.au

 

Autoři také odhalili neznámé podrobnosti o svatbě vévodů ze Sussexu v květnu 2018. K tomu museli dokonce zapojit odborníky, kteří umí číst rty. Dekódovali, co si Harry a Meghan řekli během tradiční líbánkové jízdy kočárem ulicemi Londýna.

 

Markle byla ohromena nesčetným počtem lidí, kteří se shromáždili, aby je přivítali v tento důležitý a zvláštní den. „Zvedla ruku na hruď a podařilo se jí vyřknout jediné slovo, když uviděla obrovský dav shromážděný na území hradu: „Páni!“- řekli autoři.

 

Zdroj: News.com.au

 

Ale princ Harry byl trochu napjatý a nepohodlný. Jak se ukázalo, bylo mu nepříjemné, že jeho oblek nesprávně sedl. Vnuk britské královny se ani na okamžik nedokázal uvolnit. „Harry seděl v kočáru vedle své nevěsty a stěžoval si, že má příliš těsné kalhoty,“ citovala Marie Claire Scobie a Duran.

 

Svatba vévodů ze Sussexu se konala v kapli sv. Jiří na zámku Windsor. Meghan vypadala velmi harmonicky a moderně v šatech záměrně jednoduchého střihu od Givenchy. Milovaný princ Harry představil mezi nevěstami módu pro lakonické svatební šaty bez pátosu a luxusu.

 

Zdroj: News.com.au

 

Vévodové ze Sussexu vydali první oficiální publikaci po vypuknutí pandemie. Navštívili opuštěné děti v Los Angeles. Po přestěhování do Spojených států se Megan a Harry snaží prosadit v Hollywoodu. Pár podepsal smlouvu za několik milionů dolarů s největší mediální společností. Poté byly nově ražené hollywoodské hvězdy ve středu hlasitého skandálu. Pár byl obviněn z blokování cesty pro mladé a talentované lidi.

 

Share