Karanténa neprospěla zdaleka všem: Herečka Jitka Sedláčková začala mít zdravotní problémy

Hodně Čechů se na vlastní kůži přesvědčilo, co je to „nucená dlouhá dovolená“ kvůli koronaviru. Ale dojmy pak zůstaly každému vlastní. Někdo se snažil zlepšit rodinné vztahy, někdo pracoval na zahradě nebo chodil s pejskem, ale někdo kvůli tomu měl dokonce deprese. Přesně to se stalo herečce Jitce Sedláčkové.

Když někdo vidí v televizi herečku Jitku Sedláčkovou, vždycky se usmívá. Nicméně krize koronaviru a nucená karanténa pro všechny měla špatný vliv na její zdraví.

Zdroj: CNC_Dana Kolářová

Překvapivě, když jí bylo právě řečeno, že bude nucena sedět doma, byla šťastná, měla k tomu vlastní důvody.

„Zavřela jsem se na chalupě na Vysočině, kde se mnou byl můj syn. Staral se o mně“ řekla Jitka Sedláčková.

Zdroj: Herminapress

Problémem bylo, že herečka a daberka se velmi zajímala o čtení zpráv na internetu. To ji zbavilo pocitu reality. Nechápala, že jí něco může uškodit.

Když se rozhodla jít do nákupního centra na nákup sama, stala se nepříjemná událost. Herečka uviděla uvnitř nákupního centra spoustu lidí.

Zdroj: CNC_Dana Kolářová

Začala panikařit a začala utíkat z nákupního centra. Vrátila se do auta, začala brečet a udělalo se jí špatně ze žaludku.

„Opět jsem si způsobila reflux jícnu a opět se mi vrátil pásový opar“ vyprávěla o svém utrpení Jitka Sedláčková.

Zdroj: Herminapress

Pandemie koronaviru se zhoršila po celém světě i v naší zemi, ale i ona se začala cítit hůř. Bolel ji žaludek, nemohla normálně spát, navíc neustále cítila nějakou křivdu.

Měla složité dětství a v důsledku toho teď občas trpí úzkostí. Naštěstí už je na tom mnohem lépe, ale pořád má pocit, že už nebude nic tak jako před krizí koronaviru.

Zdroj: Herminapress

Nyní se herečka zotavuje na své chalupě, kde se snaží více přemýšlet o práci. Kromě toho plánuje zlepšit svou chalupu, například brousit staré dřevěné obklady.

Také Jitka Sedláčková bude mít brzy dost práce před kamerou. Natáčet se budou například Specialisty na TV Nova nebo detektivka pro ČT.

Zdroj: Profimedia.cz

Ale za dva měsíce začne natáčení filmu Můžem i s mužem, kde se také zúčastní. Její kolegyně v tomto filmu budou Vanda Hybnerová, Dáša Zázvůrková a Kateřina Kaira Hrachovcová.

Jitka Sedláčková je ráda, že se s nimi bude natáčet. Vypadá to, že se věci trochu zlepší.

Share