Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová se celý týden připravovali výzdobu v jejim domě: To vše proto, že jejich společná dcera slavila 1 rok

Tento týden byl pro Karlose Vémolu a jeho přítelkyni Lelu Ceterovou velmi intenzivní a dost nátočný.

Karlos Vémola s rodinou/Zdroj: super.cz

Měli plné ruce práce s přípravou domu na velkou oslavu. Jejich dceři se 18.12 splnil jeden rok. Bude to velká oslava pro všechny přátele a blízké. Za Karlosem do Česka přijeli i děti z jeho minulých vztahů, které byly ještě do Lely.

Karlos Vémola/Zdroj: YouTube

Pro pořad MMA Letem světem Vémola prozradil, že přípravy jsou hotové a vánoční stromeček je vyzdobený. Ale jak řekl s úsměvem na tváři, brzy se asi přestane řídit touto tradicí – pořizovat si vánoční stromek na oslavu.

Pořád má totiž co dělat: nejprve ze stromu vytahuje dcerku, pak psa. Karlos ho dokonce chtěl připevnit na strop, ale podle něj by ho i tam dostali. Vždyť je vysoká čtyři metry.

Karlos Vémola/Zdroj: Instagram

Vémola přiznal, že v Česku bude slavit Vánoce poprvé. Podotkl, že tradiční české pokrmy nebudou. Brzy má nový zápas a sportovec je nucen držet dietu. Pokrmy na stole budou v americkém stylu.

Karlos Vémola s rodinou/Zdroj: Instagram

Bude krůta, rýže a zelenina. Druhý den rodina sportovce pojede za jeho maminkou a tam už uvidí tradiční jídla a sladkosti. Vemola dodal, že tam nepojede, protože nemůže odolat pokušení si dát něco chutného.

PSALI JSME: JIŘINA BOHDALOVÁ A PETR ČTVRTNÍČEK PŘIŠLI NA ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ: HEREČKA CHTĚLA BÝT PŘÍKLADEM PRO OSTATNÍ

PŘIPOMÍNÁME: DALŠÍ GOTTŮV OBRAZ BYL VYSTAVEN NA DRAŽBU: O JAKÝ OBRAZ SE JEDNA A JAKOU ČÁSTKU ZA NĚJ CHTĚJÍ OBDRŽET

Share