„Kate Middleton má soupeřku“: Sestra vévodkyně okouzlila britské ženy

Sedmatřicetiletá Philippa Middleton, kterou její rodina jednoduše nazývá Pippa, byla spatřena v Londýně. Phillipa byla zachycena, jak jde spolu se svým ročním synem Arturem.

Zdroj: Joinfo.ua

 

Mladší sestra vévodkyně z Cambridge se poprvé po dlouhé době dostala do čoček paparazzů spolu se svým dítětem. Máma a dítě si udělaly čas na procházky po prestižní čtvrti Chelsea, která se nachází nedaleko Kensingtonu.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Pro ležérní vzhled si Pippa vybrala okouzlující letní šaty nad koleno. Oblečení s květinovým potiskem zdůraznilo štíhlou postavu příbuzné budoucí královny a její bronzové opálení. Middleton upravila vlasy do copu a sotva znatelně se nalíčila.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Dítě, jehož tvář se prominentě schovává, bylo oblečeno v klasickém svetru a šortkách – v tomto stylu obléká Kate také své syny. Pippa vypadala šťastně a nikdy se nepřestala usmívat, i když si všimla paparazzů.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Když britské ženy viděly na internetu fotografie prominentky, fascinovala je sestra vévodkyně. „V jejich rodině jsou všechny hubené,“ „Pippa je oblečená tak jednoduše a tak krásně“, „Zdá se, že Kate má soupeře!“, „Nejmladší Middleton je sama milá,“ „Pippa vypadá skvěle,“ napsali uživatelé.

 

Zdroj: Aquarelle.md

 

Pippa je vdaná za podnikatele Jamese Matthewse.

 

Share