„Kde sušit oblečení v malém bytě?“: Připravili jsme pro vás krátkou recenzi, stačí si jen vybrat

Malý byt může být velmi pohodlný, pokud v něm žije jeden nebo dva lidé. Ať je někdy nutné být přeplněný, ale je to vaše vlastní, rodné hnízdo. Problém nastává, když se objeví třetí.

Zvláště pokud se jedná o dlouho očekávané dítě nebo dokonce dvojčata: nedostatek prostoru se může zdát katastrofický.

Je to všechno o praní, jehož objemy se výrazně zvyšují. Problém sušení oblečení v malém bytě, zejména bez balkonu, může být opravdu obtížný.

.

Vše hraje roli sušičů: dveře do místnosti, dveře do koupelny, lustr, římsy … Nejenom to vypadá tak, že to také ovlivňuje mikroklima, musíte zařídit průvanu.

To není dobré, takže téma, které si vybrat sušička, se stává zvlášť důležitým. Připravili jsme pro vás krátkou recenzi, stačí si jen vybrat.

.

Jak vybrat sušičku

Pro koupelny

Jedná se o malé, jednoduché a kompaktní sušičky, které jsou umístěny v koupelně (pokud samozřejmě nemáte) nebo nad ní. Na jedné straně je to docela vhodný formát , ale stále existují nevýhody.

Zaprvé je obtížné současně sušit oblečení a vykoupat se a za druhé je problematické sušit na takové sušárně něco velkého.

.

Nástěnné

pohodlí v tom, že se sušička dokonale složí, nikoho neobtěžuje a nezkazí celkový interiér místnosti.

Nevýhodou je, že pro instalaci musíte vyvrtat zeď, zatímco sušička stále nevydrží více než 10 kilogramů hmotnosti. To znamená, že ani nakládka těžkými nebo velkými věcmi nebude fungovat.

.

Strop

Kouzlo takových sušáren spočívá v tom, že jsou připojeny ke stropu a příčky lze nezávisle na sobě zvedat nebo snižovat.

Ideální pro balkon, ale také pro koupelnu. Hlavním problémem je složitá instalace. Instalaci budete muset věnovat hodně pozornosti, aby se pod hmotností mokrého prádla nespadla celá struktura.

.

Podlaha

Snad nejvšestrannější a nejběžnější verze sušáren, prezentovaná v nejširším sortimentu. Jednoduchost a snadnost instalace úplatků v první řadě: je to nutné – mám to, nepotřebuji – skryl jsem to.

Můžete načíst spoustu věcí a nebojte se, že se to zlomí. Hlavní nevýhodou je, že v malém bytě taková sušička zabere ještě drahocennější prostor. Může poškodit interiér.

.

Elektrické

Tyto sušičky jsou vybaveny vysoušečem vlasů nebo jinými topnými prvky, které pomáhají urychlit proces sušení.

Nezbytné pro bundy, vlněné svetry a podobné předměty, jsou často namontovány jako stropní.

Cena, dodatečné náklady na energii a bezpečnostní opatření – to jsou nuance, které vás mohou pochybovat.

.

Lidé

Kategorie životních hackerů, které sami vymýšlíme, protože někdy se stává, že průmysl nemůže nabídnout vhodnou možnost . Například v úzké chodbě můžete umístit jemné háčky a připojit k nim silnou rybářskou linii.

Pokud nenarazíte do hlavy, nechte rybářskou linii zůstat v klidu. Taková sušička je schopna vyrovnat se s poměrně velkým množstvím prádla, dokonce i postele; během noci všechno vyschne.

.

Fancy

Dryers, které jsou vytvořeny v jedné verzi a mají pochybnou účinnost. Jako například tento. Co však není řešením? Možná má člověk podnik – sušení oblečení.

.

Pokud stále přemýšlíte, jak si vybrat sušičku prádla , protože vám to všechno nevyhovuje, pak naše trumfová karta. Toto je pračka se sušičkou: vložte do ní prádlo nejméně každý den a vyjměte již suché.

Pravda a musí se rozvětvovat. Sdílejte tento článek s ostatními a nezapomeňte zanechat komentáře, pokud nám něco uniklo: naši editoři jsou vždy rádi, když se učíme nové věci!

/

Share