Kdo je ona, kráska Filiz Ahmet, která hrála roli Nigar v seriálu Velkolepé století

Herečka Filiz Ahmet získala neuvěřitelnou slávu po natáčení televizního seriálu Velkolepé století. Ale ve své vlasti ji milují v mnoha dalších filmových rolích.

Zdroj: binokl.cc

Filiz se narodila v roce 1981 v hlavním městě Makedonie. Dívka rostla v rodině herců. Později v zemi začaly války a rodina se musela přestěhovat do Švédska. Dívka se chystala věnovat se medicíně.

Filiz získala lékařské vzdělání, poté se vrátila do své vlasti, kde nečekaně pro všechny začala studovat na divadelní fakultě. Po absolvování v roce 2003 začala přednášet herectví v Istanbulu.

Zdroj: binokl.cc

Poprvé ve filmu debutovala Filiz v roce 2001 a hrála vedlejší roli v televizním seriálu Zavedeni. Její kariéra se vyvíjela postupně.

A již v roce 2011 Ahmet dostala nabídku hrát v seriálu Velkolepé století. Právě tato role ji proslavila mezinárodně.

Zdroj: binokl.cc

Herečka se zachoval ke své roli neuvěřitelně zodpovědně. Snažila se procítit svou hrdinku. Filiz se učila její biografii a snažila se úplně kopírovat vlastnosti své hrdinky.

To je pro mnohé překvapivé, ale Ahmet dává přednost hraní v divadle před filmy. Herečka se neuvěřitelně ráda učí nové jazyky a její příbuzní si tento talent všimli ještě v dětství. Umí 7 jazyky.

Zdroj: binokl.cc

Share