Když se manželský pár přestěhoval do nového domova, jejich štěstí bylo zastíněno podivným chováním kočky prokázala majitelům, že v domě je více než jedno zvíře

Když se novozélandský manželský pár Carla Ferguson a její manžel Mitch Smith přestěhovaly do nového domova, jejich štěstí bylo zastíněno podivným chováním kočky.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Když Karla a Mitch se svou dcerou jménem Allari přestěhovaly do velkého domu, jejich štěstí neznalo hranic. Po 5 dnech však toto štěstí vystřídala úzkost. Kočka si najednou zvykla sedět a hypnotizovat zeď v kuchyni, zvíře dokázalo sedět celé hodiny.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Karla začala mít podezření, že něco není v pořádku, až po chvíli, když sama za zdí zaslechla podivné hučení. Právě tam procházelo plynové potrubí a žena byla rozrušená v domnění, že ji bude muset rozbít.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Brzy však bylo třeba provést opravy, ale Karla a Mitch jsou z toho dokonce šťastní. Ale začneme od začátku. Jednou Karla uviděla několik včel v kuchyni létat kolem lustru. Karla, která byla doma s dítětem, se obávala a zavolala včelaře.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Včelař však byl bezmocný. Poté, co chytil dva pruhované hmyzy, došel k závěru, že to vůbec nejsou včely, ale vosy. A tam, za zdí, soudě podle hučení, žije celá roj vos.

Specialista dospěl k závěru, že v domě žijí dva druhy smrtících vos najednou – papírové a německé vosy. Jsou nebezpečné, protože když bodají, tak uvolňují speciální feromony, takže oběť je kousnuta k smrti.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Karla a Mitch brzy zavolali specialistu Robbieho Stapletona, který se souhlasil odstranit hmyz. Musel rozbít zeď a to, co tam bylo ukryté, hučelo a zmátlo kočku. Obrovské hnízda obsadily celou zeď! Podle specialisty vosy v domě žili od půlroku do roku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Navíc dva druhy vos žijících ve zdi byly nepřátelské a snažili obsadit co největší plochu – byly dvakrát agresivnější!

Právě tento boj zaslechla Karla, když si všimla rachotu ve zdi. Specialista našel ve zdi i hromadu vosích larev. Karla, Mitch a jejich dcera jsou však nyní v bezpečí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nyní rodina děkuje své kočce, která jako první pocítila, že něco není v pořádku. Rodince tedy zůstaly drobné opravy a naštěstí nikdo nebyl zraněn.

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ ZACHRÁNILI PSA, KTERÝ STÁL NA ZADNÍCH TLAPKACH VE VODĚ

PSALI JSME: VETERINÁŘI PŘINESLI ZVLÁŠTNÍ ZVÍŘE VELMI PODOBNÉ KRESLENÉ POSTAVIČCE: KDO TO JE

Share