Koberce, zlato a dvacet pokojů: Jak vypadají apartmány Kate Middleton s její vlastním designem

Co je to byt na základě paláce Kensington? A dostojí si palác svého jména?

 

Londýnská rezidence vévody a vévodkyně z Cambridge, známá jako Apartmán 1A v Kensingtonském paláci, je domovem slavného manželského páru a jejich tří dětí (princ George, princezna Charlotte a princ Louis). Ale jak tento dům vlastně vypadá zevnitř?

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Královské byty prince Williama a Kate Middletonové lze velmi podmíněně nazvat „byty“, jak o nich obvykle píšou v tisku. Jedná se spíš o miniaturní sídlo ukryté v areálu paláce.

 

Zdroj: Elle.ru

 

 

Zdroj: Elle.ru

 

„Jejich dům je prostě obrovský! A vypadá to jako kus krajiny v centru Londýna,“ řekl královský životopisec Ingrid Seward. Vzácné fotografie z londýnského domu v Cambridge zdůrazňují pouze tato slova a luxus, v němž rodina žije je naložený uměleckými díly a jedinečným designem interiéru, do jehož vývoje se přímo zapojila i Kate.

 

Zdroj: Elle.ru

 

„Byt má 20 pokojů, suterén a podkroví a vypadá jako poměrně velký dům,“ říká životopisec Christopher Warwick. „Všechna tato královská sídla v Kensingtonském paláci se nazývají apartmány, ale ve skutečnosti tomu tak samozřejmě není.“ Kromě toho „byt“ Kate a Williama údajně zahrnuje výtah, tělocvičnu a kuchyň za 310 000 $, které manželé na vlastní náklady zrekonstruovali. Stručně o dalších detailech: je známo, že dům má spoustu zlatých ozdob (zejména v obývacím pokoji), složitě a ručně tkané koberce, obrazy ve starých rámech a rodinné fotografie.

 

Zdroj: Elle.ru

 

V březnu zveřejnili královští fanoušci fotografii Williama, jak nahrává podcast v jedné z místností svého domu, ukazující světelné stěny pokryté hedvábnou tapetou a kontrastními dřevěnými podlahami. Zařízení z tmavého dřeva a kožená křesla byla doplněna vzorovaným kobercem a zářivými zlatými lampami.

 

Zdroj: Elle.ru

 

Prezident Barack Obama a jeho manželka Michelle byli kdysi v domě Kate a Williama a jejich fotografie ukazovaly, jak vesele chatují s vévodkyní z Cambridge na plyšových pohovkách krémové barvy. Místnost byla vykoupána v teplém světle – bezpočet lamp a většina nábytku byla zdobena dekorativními prvky klasického designu.

 

Zdroj: Businessinsider.com

 

Stojí za zmínku, že se jedná o jeden z královských domů páru. Rodina má také prostornou venkovskou rezidenci Anmer Hall, kde byla umístěna do karantény.

 

Share