Kočka Nilo jednou přišla z procházky a za obojkem měla lístek

Kočka jménem Nilo měla již několik let tajemství, o kterém její majitel ani netušil. Všechny tajemství se však dříve nebo později odhalí

Zdroje: Elsalvador.com

Hector Morales našel Nilo na ulici, když byla ještě malé kotě. Načechrané kotě rado trávilo spoustu času na čerstvém vzduchu, ale ke konci dne se vždy vrátila domů. Po chvíli ale začala opouštět dům a přišla až po několika dnech. Hector byl zpočátku velmi znepokojen chováním Nilo a lepil její fotky všude po sídlišti. Kočka se však nakonec pokaždé vrátila a její chování bylo normální.

Zdroje: Elsalvador.com

Majitel mačky si myslel, že mazlíček se procházel, ale po dlouhé nepřítomnosti kočka nebyla vyčerpaná a nechtěla ani jíst. Hector nechápal, kam jeho kočka jde a kde žije.

Zdroje: Elsalvador.com

A jednoho dne mladý muž zjistil tajemství svého domácího mazlíčka. Po dlouhé nepřítomnosti se Nilo vrátila s poznámkou připevněnou k obojku. Jak se ukázalo, kočka žila ve dvou rodinách a měla dokonce dva jména!

Zdroje: Elsalvador.com

Hector se z odkazu dozvěděl, že jeho mazlíček se jmenoval Angela, a když opustí svůj dům, bydlí s jinými majiteli. Hector byl touto zprávou šokován, a cítil se oklamán. Později, když se uklidnil, přestal se na Nilo zlobit, dokonce se stal vděčný lidem, kteří se starali o jeho kočku.

Zdroje: Elsalvador.com

Po chvilce se příšerná bytost chystala Hectora opět opustit. Potom mladý muž napsal odpověď ostatním majitelům a připojil ji také k obojku. V poznámce požádal o telefonní číslo a také napsal své vlastní. Dále požádal, aby jej noví majitelé varovali, pokud se rozhodnou že půjdou na dovolenou. Nakonec Hector napsal, že Nilo měl před odjezdem oběd s tuňákem.

Zdroje: Instagram.com

Tento příběh ukazuje, že kočky, stejně jako někteří lidé, mohou žít ve dvou rodinách. Jsou tedy taková stvoření, kterým jedna domácnost nemusí stačiť.

Share